Sluit deze nakoersenpagina af en ga terug naar Homepage




NABESCHOUWING 

OP DE KOERSEN VAN WOLVEGA DONDERDAG 21 MAART
video's (indien beschikbaar)

<van elke winnaar kunnen wij voor u een collage maken, klik hier om een voorbeeld te bekijken>


waardeert u ook wat nakoersen dagelijks doet? en nog geen donateur?
laat dat dan blijken door ons te steunen en klik hierboven op de banner, alvast bedankt!


Resultaten van de koersen van Victoria Park Wolvega donderdag 21 maart,

Robin Bakker en Jos Verbeeck boeken ieder twee zeges

Verbeeck scoort met Zaido Dragon en Camino EV
Conan Boko en Une Miss de Nappes bezorgen Bakker een dubbel                                             

Gerrit de Jong en Zizazimoko zorgen in openingskoers voor verrassing van de avond            
                        
Verbeterde Clark Beuckenswyk met Rick Ebbinge naar overtuigende winst                                                      

Contador behaalt eenvoudig zijn tweede zege uit twee starts met Hugo Langeweg jr.                                               

Pools Pools leidt verrassend van start tot finish met zijn Uno de Villeneuve        

Stefan Schoonhoven en Ross de Cosse pakken hun revanche door nu wel juist dravende over de finish te komen           

Christophe Martens heeft met de kleine maar rappe Roma de Vandel het laatste woord op deze prachtige koersavond          

Eerste koers, 2100 m: video

 

 

 

 

 

1e

6

 

Zizazimoko               

G. de Jong                                                      

1.15,7

 

 

2e

14

 

Zioletta D               

 

 

 

 

 

3e

12

 

Angel Heikant            

 

 

 

 

 

4e

10

 

Fanny Vrijthout          

 

 

 

 

 

Niet gestart: 15 Pacha du Bourg                    

 

 

 

 

Winnend 27,60  Pl. 5,40  1,70  1,80

Kpl 85,20

Trio 1367,50

Kwartet niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tweede koers, 2100 m: video

 

 

 

 

 

1e

2

 

Zaido Dragon             

J.V.M.G. Verbeeck                                               

1.14,8

 

 

2e

4

 

Alert Oldeson            

 

 

 

 

 

3e

5

 

Zazou Enzelens           

 

 

 

 

 

4e

1

 

Vulcano ZR               

 

 

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

 

 

Winnend 4,40  Pl. 4,00  6,30  8,00

Kpl 63,80

Trio carryover

Kwartet niet mogelijk

Dubbel w. niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Derde koers, 2100 m: video

 

 

 

 

 

1e

5

 

Clark Beuckenswyk        

H. Ebbinge                                                      

1.16,4

 

 

2e

1

 

Bizzy Tolli T            

 

 

 

 

 

3e

12

 

Riki d'Asolo             

 

 

 

 

 

4e

2

 

Benvenuta Olanda         

 

 

 

 

Niet gestart: 3 Come and get me             14 Bjorn Baldwin                  

 

 

 

Winnend 7,70  Pl. 2,30  4,10  2,50

Kpl 41,80

Trio niet mogelijk

Kwartet 423,50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vierde koers, 2100 m: video

 

 

 

 

 

1e

2

 

Conan Boko               

R. Bakker                                                       

1.15,6

 

 

2e

5

 

Champ Boko               

 

 

 

 

 

3e

13

 

Bonjour                  

 

 

 

 

 

4e

14

 

Beautheun Lion           

 

 

 

 

 

Niet gestart: 7 Yann Frisia                       

 

 

 

 

Winnend 3,50  Pl. 2,00  6,90  4,10

Kpl 32,50

Trio 258,90

Kwartet niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vijfde koers, 2600 m: video

 

 

 

 

 

1e

10

 

Camino EV                

J.V.M.G. Verbeeck                                                

1.16,1

 

 

2e

1

 

Orage Mauzun             

 

 

 

 

 

3e

6

 

Zandokan Eden            

 

 

 

 

 

4e

3

 

Only You de Ginai        

 

 

 

 

 

Niet gestart: 5 Commander Crowe                   

 

 

 

 

Winnend 8,40  Pl. 1,70  1,40  1,80

Kpl 16,90

Trio 86,00

Kwartet niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zesde koers, 2100 m: video

 

 

 

 

 

1e

6

 

Une Miss de Nappes       

R. Bakker                                                       

1.17,2

 

 

2e

12

 

Ursule d'Ortige          

 

 

 

 

 

3e

5

 

Umina Jummy               

 

 

 

 

 

4e

1

 

Urga de Lou              

 

 

 

 

 

Niet gestart: 4 Udane du Noyer              14 Utopie d'Atout                 

 

 

 

Winnend 3,00  Pl. 1,70  1,50  1,60

Kpl 8,40

Trio 34,10

Kwartet niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zevende koers, 2100 m: video

 

 

 

 

 

1e

13

 

Contador                 

H.W. Langeweg jr.                                               

1.16,3

 

 

2e

7

 

Count me out             

 

 

 

 

 

3e

11

 

Cindy Wielinga           

 

 

 

 

 

4e

16

 

Karina WB                

 

 

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

 

 

Winnend 2,10  Pl. 1,70  2,30  2,50

Kpl 6,40

Trio 32,90

Kwartet niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Achtste koers, 2600 m: video

 

 

 

 

 

1e

4

 

Uno de Villeneuve        

R.L. Pools                                                      

1.20,1

 

 

2e

7

 

Uzaro Hyemois             

 

 

 

 

 

3e

15

 

Sisko du Soir            

 

 

 

 

 

4e

14

 

Uragami                  

 

 

 

 

 

Niet gestart: 10 Velite du Goutier                 

 

 

 

 

Winnend 18,40  Pl. 10,40  7,90  24,70

Kpl 107,20

Trio carryover

Kwartet niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Negende koers, 2600 m: video

 

 

 

 

 

1e

9

 

Ross de Cosse            

S. Schoonhoven                                                  

1.18,0

 

 

2e

5

 

Topaze Littoral          

 

 

 

 

 

3e

11

 

Tonia de Marens          

 

 

 

 

 

4e

4

 

Tidalium Peneme          

 

 

 

 

Niet gestart: 2 University Star             3 Secret d'Amour              8 Tintin Renka                

 

Winnend 3,00  Pl. 1,60  1,40  1,80

Kpl 10,80

Trio 70,80

Kwartet niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tiende koers, 2100 m: video

 

 

 

 

 

1e

2

 

Roma de Vandel           

C. Martens                                                      

1.18,7

 

 

2e

1

 

Vosje Twietel            

 

 

 

 

 

3e

16

 

Zephir                   

 

 

 

 

 

4e

7

 

Dancer Dragon            

 

 

 

 

 

Niet gestart: 9 Vakita d'Eloax              11 Dries Buitenzorg                

 

 

 

Winnend 1,70  Pl. 2,10  5,40  12,50

Kpl 21,80

Trio 290,20

Kwartet niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Totalisatoromzet: 43648

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 


waardeert u ook wat nakoersen dagelijks doet? en nog geen donateur?
laat dat dan blijken door ons te steunen en klik hierboven op de banner, alvast bedankt!