Sluit deze nakoersenpagina af en ga terug naar Homepage




VOOR-EN NABESCHOUWING 

OP DE KOERSEN VAN WOLVEGA ZATERDAG 29 JUNI
video's (indien beschikbaar)

<van elke winnaar kunnen wij voor u een collage maken, klik hier om een voorbeeld te bekijken>


waardeert u ook wat nakoersen dagelijks doet? en nog geen donateur?
laat dat dan blijken door ons te steunen en klik hierboven op de banner, alvast bedankt!


Resultaten van de koersen te Wolvega van zaterdag 29 juni,

Hugo Langeweg jr scoort drie zeges

Finale TF Golden Challenge 
Only You de Ginai (Rick Ebbinge) laat met eenvoudige zege wederom zien de beste Franse draver in Nederland te zijn  

Finale's TF Bronze Challenge 
Toscane de Madre (Hans Bot) doet het in het begin kalm aan maar verslaat daarna zijn tegenstanders in 
Unique Atout (Hugo Langeweg jr) heeft baat bij autostart en boekt meteen een fraaie zege

Finale Boko Champions Challenge
Contador  (Hugo Langeweg jr) behoudt ongeslagen status op de baan van Wolvega


Delisa di Quattro (Patrick de Haan) blijft in haar tweede start foutloos en zegeviert met een straat voorsprong

Buzzi Sild (Dicky Hof) van start tot finish naar ruime zege in snelle 1.14,9

Capriatitranss R (Hugo Langeweg jr) openen zeer eenvoudig de meeting met winst

Bendt Ricardo en Michelle Kokkes blijven in een spannende finish Sterre Kesbo nipt voor in Monté Challenge

Devil Boko (Paul Hagoort) heeft het laatste woord door eerste zege op zijn naam te schrijven

Eerste koers, 2100 m:

 

 

 

1e

11

 

Capriatitranss R         

H.W. Langeweg jr.                                               

1.16,0

2e

3

 

Colonel Newport          

 

 

 

3e

4

 

As Promised               

 

 

 

4e

8

 

Count me out             

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 1,70  Pl. 1,10  2,30  2,30

Duo 14,70

Trio 118,10

 

 

 

 

 

 

 

 

Tweede koers, 2100 m:

 

 

 

1e

8

 

Toscane de Madre         

J.C.Bot                                               

1.15,4

2e

6

 

Usky Littoral            

 

 

 

3e

9

 

The First Scoop          

 

 

 

4e

4

 

Tamara de Noyelles       

 

 

Niet gestart: 10 Twist de Villemer                 

 

 

Winnend 4,50  Pl. 1,70  1,90  3,10

Duo 11,30

Trio 312,80

 

 

 

 

 

 

 

 

Derde koers, 2100 m:

 

 

 

1e

2

 

Delisa di Quattro        

P. de Haan                                                      

1.17,2

2e

4

 

Contento Toscana         

 

 

3e

14

 

Benji Boy                

 

 

 

4e

1

 

Lady Ellen               

 

 

 

Niet gestart: 3 Cheera H                    7 Cover Call WS               11 Cindy's Girl                

Winnend 6,80  Pl. 3,40  3,00  3,50

Duo 71,50

 

Kwartet Jackpot

 

 

 

 

 

 

 

Vierde koers, 2100 m:

 

 

 

1e

2

 

Buzzi Sild               

D.J. Hof                           

1.14,9

2e

4

 

Zambezi                  

 

 

 

3e

6

 

Aboriginalmirage         

 

 

 

4e

1

 

Biscuit Dragon           

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 6,80  Pl. 3,50  3,80  5,10

Duo 109,70

Trio 2181,30

 

 

 

 

 

 

 

 

Vijfde koers, 2100 m:

 

 

 

1e

6

 

Unique Atout             

H.W. Langeweg jr.                                               

1.16,1

2e

7

 

Uzaro Hyemois            

 

 

 

3e

1

 

Sofia de Bassiere        

 

 

 

4e

3

 

Unearthed                

 

 

 

Niet gestart: 4 Taquin de Sassy                   

 

 

Winnend 6,20  Pl. 2,00  2,20  1,60

Duo 62,00

Trio 251,70

 

 

 

 

 

 

 

 

Zesde koers, 2100 m:

 

 

 

1e

5

 

Contador                 

H.W. Langeweg jr.                                               

1.15,1

2e

3

 

Boban Boko                

 

 

 

3e

1

 

Naomi di Quattro         

 

 

 

4e

8

 

Bruce Starlake           

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 1,90  Pl. 1,80  3,60  6,60

Duo 18,70

Trio 376,10

 

 

 

 

 

 

 

 

Zevende koers, 2600 m:

 

 

 

1e

1

 

Bendt Ricardo            

Mw. M. Kokkes                                                   

1.17,5

2e

7

 

Sterre Kesbo             

 

 

 

3e

5

 

Videx SR                 

 

 

 

4e

9

 

Zandokan Eden            

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 2,50  Pl. 1,50  2,00  3,60

Duo 6,20

Trio 121,40

 

 

 

 

 

 

 

 

Achtste koers, 2100 m:

 

 

 

1e

2

 

Only You de Ginai        

H.Ebbinge                                                      

1.14,7

2e

1

 

Orage Mauzun             

 

 

 

3e

3

 

Opera de Joss            

 

 

 

4e

9

 

Pardaillan               

 

 

 

Niet gestart: 8 Quel Hermes                       

 

 

Winnend 1,70  Pl. 1,60  2,10  1,70

Duo 17,00

Trio 31,10

 

 

 

 

 

 

 

 

Negende koers, 2100 m:

 

 

 

1e

3

 

Devil Boko               

P.J.P.Hagoort                                                  

1.18,0

2e

7

 

April Kingsdeep          

 

 

 

3e

2

 

Clint Neyenrode          

 

 

 

4e

8

 

Bertone                  

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 2,30  Pl. 1,40  2,20  2,30

Duo 54,40

Trio 239,00

 

 

 

 

 

 

 

 

Totalisatoromzet: € 37.310,-

 

 

 

 


Programma en tips voor Wolvega zaterdag 29 juni aanvang 18.00  !





       





programma Wolvega







KOERS 1 – 2100 meter met autostart


Nakoersen favoriet-
11 Capriatitranss R

Nakoersen kanshebber(s)
6 Cash Greenwood
1 Cruis Control

Nakoersen outsider(s)
12 Arianeheuvelland
5   Carl Lewis
4   As Promised  
 




KOERS 2 –  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet
5 Vavao
6 Usky Littoral

Nakoersen kanshebber(s)
2 Uragami
1 Umina Jummy
8 Toscane de Madre

Nakoersen outsider(s)
4 Tamara de Noyelles
 




KOERS 3 – 2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet
6 Deborah Boko
1 Lady Ellen

Nakoersen kanshebber(s)
10 Don Perrignon
9   Viber of Pretty

Nakoersen outsider(s)
12 Dacing Dragon
2   Delisa di Quattro
11 Cindy´s Girl




KOERS 4 –  2100 meter met autostart


Nakoersen favoriet
1 Biscuit Dragon

3 Attica River

Nakoersen kanshebber(s)
9 Alpamayo Montana 
2 Buzzi Sild

Nakoersen outsider(s)
7 Abe L de Linde
4 Zambezi




KOERS 5 –  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet
5 Ulysse de L´Isle
1 Sofia de Bassiere

Nakoersen kanshebber(s)
6 Unique Atout
7 Uzaro Hyemois
8 Uno de Villeneuve

Nakoersen outsider(s)
10 Tanika du Boulay 



KOERS 6 –  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet
4 Conan Boko
8 Bruce Starlake

Nakoersen kanshebber(s)
2 Andrew Dragon
5 Contador
3 Boban Boko

Nakoersen outsider(s)
7 Boye Sumerland
1 Naomi di Quattro




KOERS 7 –  2600 meter bandenstart
De paarden 6 tot en met 15 moeten 20 meter geven aan het 1e band
De paarden 6 tot en met 15 moeten 40 meter geven aan het 1e band

Nakoersen favoriet
1 Brendt Ricardo

Nakoersen kanshebber(s)
8 Tennessie Forest
+40 meter
7 Sterre Kesbo
+40 meter

Nakoersen outsider(s)
3 Young Girl Mack
+20 meter
9 Zandokan Eden
+40 meter




KOERS 8 –  2100 meter met autostart 

Nakoersen favoriet
2   Only you de Ginai
3   Opera de Joss
11 Roi Vert

Nakoersen kanshebber(s)
1 Orage Mauzum
5 Reve de Servette

Nakoersen outsider(s)
Alle




KOERS 9 –  2100 meter met autostart   

Nakoersen favoriet
2 Clint Neyenrode
8 Bertone

Nakoersen kanshebber(s)
4 Dex Newport
6 Bingo Ricardo

Nakoersen outsider(s)
1 Fire Streamline






Succes ! 

 



 


waardeert u ook wat nakoersen dagelijks doet? en nog geen donateur?
laat dat dan blijken door ons te steunen en klik hierboven op de banner, alvast bedankt!