Sluit deze nakoersenpagina af en ga terug naar Homepage




VOOR-EN NABESCHOUWING 

OP DE KOERSEN VAN WOLVEGA ZATERDAG 27 OKTOBER
video's (indien beschikbaar)

<van elke winnaar kunnen wij voor u een collage maken, klik hier om een voorbeeld te bekijken>


waardeert u ook wat nakoersen dagelijks doet? en nog geen donateur?
laat dat dan blijken door ons te steunen en klik hierboven op de banner, alvast bedankt!


Uitslagen van de meeting j.l Wolvega 27 oktober:

In de mooiste finish van de dag beslist Ariane Beemd de Breeders Crown zege met nihil verschil !

Yesterday & Stefan Schoonhoven pieken op juiste moment en zegevieren ruim in de BC koers


Axel W Rose wordt de 1e winnaar van de dag in handen van trainer Cees Kamminga

100e overwinning van Stal Crebas in het jaar 2012 ! Zioletta D wint erg sterk met Rick Ebbinge !

Jesse ter Borgh zorgt voor een grote verrassing om te winnen met Ulysse de Corbery uit training van Henk Grift

Ondanks startnummer 8 wint de favoriet Anaconda in handen van Peter Strooper

De grote en trouwe Nisaro zegeviert in handen van catchdriver Andre Bakker voor eigenaar dhr Veldink

Ruud Pools en Blushing Renka gaan op herhaling van vorige week, alleen winnen zij nu met klein verschil

Robin Bakker scoort zijn tweede overwinning met Carola van Unia uit de stal van Marcel Hauber

 

Eerste koers, 2100 m:

       

1e

5

 

Axl W Rose               

C.F.Kamminga                                                   

1.17,0

   

2e

7

 

Zam Avon                 

         

3e

9

 

Yuni de Linde            

         

4e

2

 

Andersik Well            

         

Niet gestart: 6 Wyatt Buitenzorg                  

       

Winnend 8,30  Pl. 1,70  1,40  1,80

Kpl 26,30

Trio 68,50

Kwartet niet mogelijk

 
                 

Tweede koers, 2100 m:

       

1e

8

 

Zioletta D               

H.Ebbinge                                                      

1.16,6

   

2e

5

 

Zowie Butcher            

         

3e

7

 

Andaluz                  

         

4e

4

 

Naomi di Quattro         

         

Niet gestart:          

         

Winnend 1,80  Pl. 1,40  2,00  1,20

Kpl 30,70

Trio 58,00

Kwartet niet mogelijk

Dubbel w. niet mogelijk

                 

Derde koers, 2100 m:

       

1e

4

 

Ulysse de Corbery        

J.D. ter Borgh                                                  

1.18,6

   

2e

2

 

Umina Jummy              

         

3e

7

 

Urbi Poifond             

         

4e

9

 

United Sport             

         

Niet gestart:          

         

Winnend 43,50  Pl. 6,20  5,00  1,60

Kpl 732,00

Trio niet mogelijk

Kwartet carryover

 
                 

Vierde koers, 2100 m:

       

1e

8

 

Anaconda                 

P.J.Strooper                                                   

1.18,1

   

2e

1

 

Yorick Stardust          

         

3e

7

 

Aktie                    

         

4e

3

 

Andrea Swagerman         

       

Niet gestart: 10 Anthony Kym                       

       

Winnend 2,20  Pl. 1,40  1,30  1,40

Kpl 15,50

Trio 158,90

Kwartet niet mogelijk

 
                 

Vijfde koers, 2600 m:

       

1e

6

 

Nisaro                   

A.Bakker                                                       

1.17,2

   

2e

3

 

Ray Turgot               

         

3e

5

 

Quatuor du Bouffey       

         

4e

8

 

Quick Moubaz             

         

Niet gestart: 10 Magnat Crown                      

       

Winnend 6,50  Pl. 1,20  1,70  1,10

Kpl 53,40

Trio 217,40

Kwartet niet mogelijk

 
                 

Zesde koers, 2100 m:

       

1e

3

 

Ariane Beemd             

R.Bakker                                                       

1.16,5

   

2e

1

 

Zulaika River            

         

3e

5

 

Aida Boko                

         

4e

4

 

Alabama K                

         

Niet gestart: 7 Anky Kievitshof                   

       

Winnend 3,10  Pl. 1,00  1,20  1,10

Kpl 9,90

Trio 24,50

Kwartet niet mogelijk

 
                 

Zevende koers, 2100 m:

       

1e

8

 

Blushing Renka           

R.L.Pools                                                      

1.18,2

   

2e

5

 

Boaz                     

         

3e

10

 

Arlanza                  

         

4e

9

 

Ariane Spendic           

         

Niet gestart:          

         

Winnend 4,90  Pl. 1,90  2,60  5,70

Kpl 17,70

Trio 2227,50

Kwartet niet mogelijk

 
                 

Achtste koers, 2100 m:

       

1e

4

 

Yesterday                

S.Schoonhoven                                                  

1.16,7

   

2e

3

 

Credits by Myself        

         

3e

8

 

Andriy Fortuna           

         

4e

7

 

Zizou                    

         

Niet gestart:          

         

Winnend 3,10  Pl. 1,90  2,30  1,70

Kpl 36,90

Trio 214,00

Kwartet niet mogelijk

 
                 

Negende koers, 2100 m:

       

1e

2

 

Carola van Unia          

R.Bakker                                                       

1.19,8

   

2e

8

 

Banter Boy               

         

3e

5

 

Beat the Blue            

         

4e

7

 

Bolivia Charisma         

         

Niet gestart: 1 Zoef de Haas                9 Concordetranss R               

     

Winnend 1,90  Pl. 1,10  1,80  1,40

Kpl 6,00

Trio 13,10

Kwartet niet mogelijk

 
                 

Totalisatoromzet: 34135,5

         

 













































































 



Programma en tips voor Wolvega zaterdag 27 oktober aanvang 18.00
  !



     


Breeders Crown meeting voor de ouderen paard te Victoria Park !


Andriy Fortuna & Peter Strooper zijn ondanks hun startnummer 8 de favoriet in de Breeders Crown voor oudere hengsten en ruins. Dit paard heeft in 2012 zoveel
goede prestaties geleverd . We denken aan de zege in Zweden op de derby dag en de meerdere keren dat hij in Nederland won. Zijn grootste concurrent is Abrazzo
d'Amour. De fraaie hengst uit training van Jeroen Engwerda is bezig met een indrukwekkende reeks !
De dames zijn met zijn zevenen. En ieder heeft in zijn laatste starts vormbehoud getoond ! Het beloofd een fraaie koers te worden waar toch de lichtte voorkeur
naar Ariane Beemd uitgaat. In Duitsland liet zij 2 overwinningen noteren.
Alabama K was twee maal ongeplaatst (maar snel ) in Jagersro. Aida Boko revancheerdezich met een tweede plaats in Frankrijk t.o.v. de start daarvoor.
Nu hebben we nota bene niet eens Andre Bakker genoemd met de snelle merrie Zulaika River.Alle vier de paarden doen geheid mee voor de eindzege!




programma Wolvega







KOERS 1 –  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet-
1 Walkabout TH        

7 Zam Avon
8 Yuni de Linde 

Nakoersen kanshebber(s)
5 Axel W Rose
2 Andersik Well

Nakoersen outsider(s)
3 Zita ricardo
4 Treaser Trail
6 Wyatt Buitenzorg





KOERS 2 –  2100 meter met autostart   Breeders Crown Troost merries  Y -Z -A

Nakoersen favoriet
8 Zioletta D 
7 Andaluz


Nakoersen kanshebber(s)
1 Zwinger Bobber
4 Naomi di Quattro

Nakoersen outsider(s)
5 Zowie Butcher




KOERS 3 –  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet
8 Uragami
7 Urbi Poifond

Nakoersen kanshebber(s)
6 Unearthed
9 United Sport

Nakoersen outsider(s)
2   Umina Jummy
13 Tiger Life




KOERS 4 –  2100 meter met autostart 
Breeders Crown Troost hengsten en ruins    Y -Z -A

Nakoersen favoriet
1 Yorick Stardust
8 Anaconda

Nakoersen kanshebber(s)
11 Zambezi
7   Aktie
6   Yale
6   Alonso Meadow

Nakoersen outsider(s)
10 Anthony Kym
 




KOERS 5 –  2600 meter bandenstart
De paarden 3 tot en met 7 moeten 20 meter geven aan het eerste band
De paarden 8 tot en met 10 moeten 40 meter geven aan het eerste band

Nakoersen favoriet
5 Quatuor du Bouffey
+ 20 meter
8 Quick Moubaz
 + 40 meter

Nakoersen kanshebber(s)
3   Ray Turgot
+20 meter
6   Nisaro
+20 meter
9   Polisson Wood
+ 40 meter

Nakoersen outsider(s)
10 Magnat Crown
+ 40 meter




KOERS 6 –  2100 meter met autostart    Breeders Crown merries  Y -Z -A

Nakoersen favoriet
3 Ariane Beemd
4 Alabama K
5 Aida Boko

Nakoersen kanshebber(s)
1 Zulaika River
7 Anky Kievitshof

Nakoersen outsider(s)
2 Ziezo Buitenzorg
6 Action Transs R




KOERS 7 –  2100 meter met autostart   

Nakoersen favoriet
6 Blanc le Blanc
5 Boaz
8 Blushing Renka

Nakoersen kanshebber(s)
4 Beautheun Lion
9 Ariane Spendic

Nakoersen outsider(s)
10 Arlanze
3   April Kingsdeep




KOERS 8 –  2100 meter met autostart  
Breeders Crown hengsten en ruins    Y -Z -A

Nakoersen favoriet
8 Andriy Fortuna
6 Abrazzo d´Amour

Nakoersen kanshebber(s)
5 Aztec Boko
4 Yesterday

Nakoersen outsider(s)
7 Zizou
2 Zandokan Eden 




KOERS 9–  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet
9 Concordetranss R
3 Calypso Bravado

Nakoersen kanshebber(s)
8 Banter Boy
2 Carola van Unia
5 Beat the Blue

Nakoersen outsider(s)
Alle






Succes ! 



 


waardeert u ook wat nakoersen dagelijks doet? en nog geen donateur?
laat dat dan blijken door ons te steunen en klik hierboven op de banner, alvast bedankt!