Sluit deze nakoersenpagina af en ga terug naar Homepage




VOOR-EN NABESCHOUWING 

OP DE KOERSEN VAN WOLVEGA VRIJDAG 25 OKTOBER
video's (indien beschikbaar)


waardeert u ook wat nakoersen dagelijks doet? en nog geen donateur?
laat dat dan blijken door ons te steunen en klik hierboven op de banner, alvast bedankt!


Resultaten van de koersen te Victoria Park van vrijdag 25 oktober,

Rick Ebbinge tweemaal en Jeroen Engwerda eenmaal zorgen voor triple namens de succesvolle stal

Exceptional Boko(D. Tesselaar) krijgt een moeilijk koersverloop maar wint wel voor zijn nieuwe eigenaar Merwestaal de Productendraverij

Mister Bi(A. Mollema) neemt met een tussensprint onderweg het commando en blijft daarna voorop

Daily Stardust(C. Kamminga) verrast in fofofinish zelfs zijn rijder door de winst op te eisen

Orage Mauzun(Christophe De Groote) blijft verrassend maar sterk favoriet Only You de Ginai de baas

Pitti Up(Piet Van Pollaert) toont andermaal zijn klasse door van start tot finish te domineren

Tims Pile(R. Ebbinge) en Tintin Renka zorgen voor een 'Ajax ้้n-tweetje' in de Silver Challenge

Capitole(Hugo Langeweg jr) zegeviert met groot vertoon van macht en voor de vierde maal op rij

Tom Kooyman rijdt met Crownjoe Well een zeer bekeken koers en bevestigen met winst de grote vorm

Vigne de l'Ecorce(J. Engwerda) boekt na zeges in Frankrijk en Belgi๋ ook de volle winst in Nederland

Sterke Ciske de Rat(B. Crebas) ligt lang in de laatste gelederen maar maakt het met het daarna nog erg eenvoudig af

Your Love Lois(R. Ebbinge) warmt zich op voor de aankomende Giganten door vanuit het spoor naast de koploper indrukkwekkend te zegevieren

 
Video's van alle koersen:

Koers 1: http://www.youtube.com/watch?v=21StOT6qCoU
Koers 2:
http://www.youtube.com/watch?v=D7d1qzmV6KU
Koers 3:
http://www.youtube.com/watch?v=8BheRmnfwwI
Koers 4:
http://www.youtube.com/watch?v=_CD9KMojqLA
Koers 5:
http://www.youtube.com/watch?v=Nud6CDjB7p4
Koers 6:
http://www.youtube.com/watch?v=ovhe_JpzpWw
Koers 7: http://www.youtube.com/watch?v=gTGQFp8ZWLU
Koers 8: http://www.youtube.com/watch?v=CJ83e5bq8xw
Koers 9: http://www.youtube.com/watch?v=KX_VBiQMbvs
Koers 10: http://www.youtube.com/watch?v=wJLBXzqqexo
Koers 11:
http://www.youtube.com/watch?v=DfO1xblr3Ts

Eerste koers, 2100 m:

 

 

 

1e

11

 

Mister Bi                

A.J. Mollema                                                    

1.16,5

2e

3

 

Adelaar                  

 

 

 

3e

7

 

Celestial Boko            

 

 

 

4e

4

 

Charlie J                

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 8,60  Pl. 2,40  2,80  2,30

Duo 54,10

Trio 208,80

 

 

 

 

 

 

 

 

Tweede koers, 2100 m:

 

 

 

1e

4

 

Daily Stardust           

C.F. Kamminga                                                    

1.17,7

2e

9

 

Donate Groenhof          

 

 

 

3e

6

 

Chacha Blue              

 

 

 

4e

1

 

Dundee Boko              

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 5,00  Pl. 2,40  2,20  2,70

Duo 32,60

Trio 87,40

 

 

 

 

 

 

 

 

Derde koers, 3100 m:

 

 

 

1e

9

 

Orage Mauzun             

C. De Groote                                                    

1.18,9

2e

7

 

Only You de Ginai        

 

 

 

3e

1

 

Quatuor du Bouffey       

 

 

 

4e

4

 

Reve de Servette         

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 10,10  Pl. 1,20  1,00  1,00

Duo 22,00

Trio 117,00

 

 

 

 

 

 

 

 

Vierde koers, 1609 m:

 

 

 

1e

5

 

Exceptional Boko         

D.P. Tesselaar                                                  

1.16,3

2e

3

 

Eric W Boko              

 

 

 

3e

1

 

Everton                  

 

 

 

4e

4

 

Edna Boko                

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 2,20  Pl. 1,10  1,20  1,20

Duo 7,20

Trio 19,70

 

 

 

 

 

 

 

 

Vijfde koers, 2100 m:

 

 

 

1e

3

 

Pitti Up                 

P. Van Pollaert                                                  

1.15,6

2e

13

 

Photo Phoenix            

 

 

 

3e

4

 

Avenir C                 

 

 

 

4e

7

 

Zaido Dragon             

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 3,30  Pl. 2,60  4,70  2,10

Duo 242,40

Trio 794,90

 

 

 

 

 

 

 

 

Zesde koers, 2600 m:

 

 

 

1e

8

 

Tims Pile                

H. Ebbinge                                                      

1.17,4

2e

13

 

Tintin Renka             

 

 

 

3e

5

 

Tom Tom des Agets        

 

 

4e

3

 

Uzaro Hyemois            

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 5,10  Pl. 1,50  1,20  1,70

Duo 9,20

Trio 44,20

 

 

 

 

 

 

 

 

Zevende koers, 2100 m:

 

 

 

1e

8

 

Capitole                 

H.W. Langeweg jr.                                               

1.14,4

2e

6

 

Count me out             

 

 

 

3e

9

 

Co Swagerman             

 

 

4e

2

 

Cramer Flevo             

 

 

 

Niet gestart: 13 Carolientranss R                  

 

 

Winnend 1,40  Pl. 1,40  3,50  5,90

Duo 10,60

Trio 595,70

 

 

 

 

 

 

 

 

Achtste koers, 2100 m:

 

 

 

1e

8

 

Crownjoe Well            

T.H. Kooyman                                                     

1.17,1

2e

16

 

Carl Lewis               

 

 

 

3e

5

 

Cyzarine Fortuna         

 

 

 

4e

7

 

Dinand Convital          

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 9,20  Pl. 4,40  5,00  6,60

Duo 118,70

Trio JACKPOT

 

 

 

 

 

 

 

 

Negende koers, 2600 m:

 

 

 

1e

6

 

Vigne de l'Ecorce        

J.W.M. Engwerda                                                 

1.18,2

2e

3

 

Voronoff des Pins        

 

 

 

3e

9

 

Sofia de Bassiere        

 

 

 

4e

4

 

Tamaris Gede             

 

 

 

Niet gestart:           

 

 

 

Winnend 3,20  Pl. 1,80  24,20  9,40

Duo 195,90

Trio JACKPOT

 

 

 

 

 

 

 

 

Tiende koers, 2100 m:

 

 

 

1e

13

 

Ciske de Rat             

B.J. Crebas                                                     

1.16,0

2e

14

 

Riki d'Asolo             

 

 

 

3e

12

 

Balzan le Blanc          

 

 

 

4e

2/7

 

Biscuit Dragon / Zoey ter Sype

 

 

Niet gestart: 5 Windsum                           

 

 

Winnend 2,00  Pl. 1,80  1,90  3,10

Duo 12,10

Trio 120,00

 

 

 

 

 

 

 

 

Elfde koers, 2100 m:

 

 

 

1e

6

 

Your Love Lois           

H. Ebbinge                                                      

1.14,6

2e

3

 

Beaujolais               

 

 

 

3e

2

 

Attrape Moi              

 

 

 

4e

1

 

Ygold van Ranum          

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 1,60  Pl. 1,10  1,80  1,70

Duo 6,50

Trio 38,20

 

 

 

 

 

 

 

 

Totalisatoromzet: € 42.780,50

 

 

 

 

 


 Programma en tips voor Wolvega vrijdag 25 oktober aanvang rondom 18.00 uur  !




    


programma Wolvega



 


Hoefijzer informatie :

DP =
het paard loopt zonder achter ijzers
DA = het paard loopt zonder voor ijzers
D4 = het paard rondom zonder ijzers


___ =
Deze koers zullen worden uitgezonden door de Franse paardenzender Equidia.





KOERS 1 – 2100 meter met autostart


Nakoersen favoriet-
12 Dex Beuckswijk

11 Mister BI
D4

Nakoersen kanshebber(s)
10 Alwin Dalimo
2   Beat the Blue
7   Celestial Boko

Nakoersen outsider(s)
5 Belle Amie
8 Co Go Harley
3 Adelaar
1 As Promised





KOERS 2 –  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet
12 Voodoo
DP 
7   Dynamite Scott
6   Chacha Blue

Nakoersen kanshebber(s)
2 Capitano Newport
9 Donate Groenhof
4 Daily Stardust

Nakoersen outsider(s)
5   Dancer Dragon
11 Lucrativo
13 Benji Boy 
DP


KOERS 3 – 3100 meter bandenstart
De paarden 7 tot en met 9 moeten 20 meter geven aan het 1e band

Nakoersen favoriet
7 Only You de Ginai  
D4    +20 meter

Nakoersen kanshebber(s)
1 Quatuor du Bouffey
8 Opera de Joss 
  +20 meter

Nakoersen outsider(s)
9 Orage Mauzum  
+20 meter
4 Reve de Servette
3 Quito Besnot




KOERS 4 –  1609 meter met autostart  
  ( Producten Draverij voor 2 jarige )

Nakoersen favoriet
1 Everton
5 Exceptional Boko
3 Eric W Boko 
DP

Nakoersen kanshebber(s)
4 Edna Boko
2 Estonia River
6 Elegance Fanatic
DP

Nakoersen outsider(s)
7   Elliot River
10 Elma Alki





KOERS 5 –  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet
14 Abrazzo D'Amour
7   Zaido Dragon

Nakoersen kanshebber(s)
5   Be Mac  
DA
3   Pitti Up  
D4
12 Ziesolo

Nakoersen outsider(s)
1   Classic Lane
7   Amarianne Frejo
11 Vulcano ZR 
DA




KOERS 6 –  2600 meter met autostart

Nakoersen favoriet
8   Tims Pile
D4 
13 Tintin Renka
 
Nakoersen kanshebber(s)
9 Top of the Charm
D4
4 Suncy of Carless
7 Topaze Littoral

Nakoersen outsider(s)
5   Tom Tom des Agets
1   Too Perine
12 Toscan deu Quesne




KOERS 7 –  2100 meter met autostart   

Nakoersen favoriet
8 Capitole

Nakoersen kanshebber(s)
15 Cha Cha Cha  
D4
14 Cash Greenwood 
DP
12 Cruise Control

Nakoersen outsider(s)
11 Avenue Transs R
D4
4   Joyful Angel
7   Ari




KOERS 8 –  2100 meter met autostart 

Nakoersen favoriet
13 American Paasloo
15 Cash Heikant

Nakoersen kanshebber(s)
2 Baresi DF
1 7 Dinand Convital
8 Crownjoe Well
  DP

Nakoersen outsider(s)
5   Cyzarine Fortuna
4   Villeroy Darby
16 Carl Lewis




KOERS 9 –  2600 meter met autostart   

Nakoersen favoriet
6   Vigne de L'Ecore
7   Une Miss de Nappes
16 Unique Atout
5   Tamara de Noyelles

Nakoersen kanshebber(s)
13 Taquin de Sassy
5   Tamaris Gede
2   Une de Papion

Nakoersen outsider(s)
9   Sofia de Bassiere
12 Ursule d'Ortige
DP
10 Uplook





KOERS 10 –  2100 meter met autostart 

Nakoersen favoriet
13 Ciske de Rat
DP
14 Riki d'Asolo
DP
2  Biscuit Dragon

Nakoersen kanshebber(s)
5   Windsum
D4
11 Banker Transs R
10 Naomi di Quattro
DA

Nakoersen outsider(s)
12 Balzan le Blanc
4   Zandbergen Zelf
1   Cremers Boy



KOERS 11 –  2100 meter met autostart 

Nakoersen favoriet
1 Ygold van Ranum
DA
6 your Love Lois
D4

Nakoersen kanshebber(s)
3 Beaujolais
DP
4 Naltrastoria Rex
DA
5 Nelson Derm D4

Nakoersen outsider(s)
8 Opera Blue








Succes ! 



 


waardeert u ook wat nakoersen dagelijks doet? en nog geen donateur?
laat dat dan blijken door ons te steunen en klik hierboven op de banner, alvast bedankt!