Aangeboden per 17 oktober: Hands Up(Categorie Driejarigen) ==>  Aangeboden per 3 oktober: Papiljott(Categorie Fokmerrie) ==>  Aangeboden per 2 oktober: Urbino Ludois(Categorie Franse dravers) ==> Aangeboden per 25 september: Jewel My Pride(Categorie Jaarling dravers) ==>  Aangeboden per 21 september: Dryade de l’Iton(Categorie Franse dravers) ==> Aangeboden per 20 september: Fakir di Quattro(Categorie Franse dravers) ==>   Aangeboden per 4 september: Ella Lorraine (Categorie Franse dravers) ==>  Aangeboden per 25 augustus: Enjoy Life(Categorie Jaarlingen) ==> Aangeboden per 22 augustus: Helene des Moeres(Categorie oudere dravers) ==> Aangeboden per 16 augustus: Sara Blue Lobell(Categorie oudere dravers) ==> Aangeboden per 16 augustus: Capital C(Categorie oudere dravers) ==> Aangeboden per 16 augustus: Sweet and Spicy(Categorie Fokmerries) ==> Aangeboden per 4 augustus: Euroknaller(Categorie oudere dravers) ==>  Aangeboden per 3 augustus: Ulriek Ravestein(Categorie Fokmerries) ==> Aangeboden per 3 augustus: Daisy Singel(Categorie Fokmerries) ==>   Aangeboden per 20 juli: Always(Categorie Franse dravers) ==>  Aangeboden per 10 juli: Uniek Buitenzorg(Categorie Fokmerries) ==> Aangeboden per 19 juni: Vrouwe van Unia(Categorie Fokmerries) ==> Aangeboden per 31 mei: Cyrene Promise(Categorie Fokmerries) ==> Aangeboden per 31 mei: Evita Trafo(Categorie Franse dravers) ==> Aangeboden per 19 mei: Hunter Renka(Categorie Driejarige dravers) ==>  Aangeboden per 10 mei: Fine Boko( Categorie Oudere dravers) ==>  Aangeboden per 1 mei: Chichine Doeschoot TF(Categorie Franse dravers)  <===>  Neemt u ook eens een kijkje op www.trottersforsale.com
 

De volgende meeting is:
Zondag 22 oktober a.s.
16.00 uur Wolvega Victoria Park

Breeders Course finale dag voor twee jarige dravers ! Europese bezetting vanuit Zweden, Italië, Frankrijk en onze eigen drafsportland moet deze meeting een zeer fraaie glans geven ! Tevens verrijden we de Fokkerstrofee voor de H jaargang, met o.a de Derby winnaar Hooters USA. Ook zal de eerste startplaats worden weggeven van de Grote Prijs der Giganten !
 Fraaie koersen met aantrekkelijk prijzengeld !

23/10
- 23.45u
Berlijn Glorious Boko en Robbin Bot winnen eenvoudig in Berlijn

20/10 - 10.15u
Zweden Designlight uit de training van Hans Crebas wordt tweede in Kalmar. Martijn de Haan pakt een derde plaats met Henrik Greenwood in Halmstad.
   
20
/10- 22.45u
Vincennes Dorus Well wordt tweede in handen van catchdriver Franck Nivard
   
20
/10- 18.35u
Amiens Fraaie winst voor trainer Bert Post en Haras du Artic tijdens de PMU koers van Amiens ! video
    
2
0/10 - 09.45u
Vincennes Speel hier direct de Tip van de Dag van nakoersen op runnerz

20/10 - 09.10u
Orebro Tijdens de V-75 koersen van Örebro heeft Hans Crebas voor 2 bankers gekozen á 36,00. De rest van zijn voorspellingen ziet men op zijn pagina !
    
1
9/10 - 18.00u
Enghien/Rouen Speel hier direct de Tip van de Dag van nakoersen op runnerz
    
18/10- 16.10u
Wolvega -Speltip  Speel hier direct de Doorspeler Tip op de meeting van Wolvega van nakoersen op runnerz
    
17
/10- 16.00u
Wolvega Prognoses op de koersen van Wolvega voor a.s. zondag 22 oktober 2017 door Niels Glas - aanvang 16.00 uur met o.a. Fokker troffee en Breeders Cours Finale voor 2 jarige !
    
17
/10- 15.00u
Wolvega Programma voor de meeting van Wolvega a.s. zondag 22 september 2017  - aanvang 16.00 uur 
    
17/10 - 23.15u
St Galmier Speel hier direct de Tip van de Dag van nakoersen op runnerz
   
17
/10- 17.05u
Le Croise Laroche Na twee zeges in Nederland scoort Erwood d´Ecajeul op Franse bodem voor Ecurie Why Not
    
16/10 - 23.15u
Vincennes Speel hier direct de Tip van de Dag van nakoersen op runnerz
    
16
/10 - 22.55u
Alkmaar Pomponnes zetten de Toon’ - Jaap van Rijn met 3 zeges de man van de avond 
    
16/10- 17.10u
Alkmaar -Speltip  Speel hier direct de Doorspeler Tip van nakoersen op runnerz

16/10
- 09.30u
Gelsenkirchen Dubbels voor Stefan Schoonhoven en trainer Erwin Bot. Ook zeges voor Danny Brouwer, Rick Ebbinge en Kurt Roeges. Bird Parker wint de Grote Prijs van Gelsenkirchen.
    
15
/10- 22.40u
Duindigt De stal van Hugo Langeweg scoort drie zeges middels Happy Hollandia(Finn Verkaik) en dubbel voor de trainer zelf met Hindy Heikant en Giant Starlake - Hold Me Quick(Fred Handelaar) en Come on Scott(John de Leeuw) bezorgen trainer Bas Crebas een dubbel - Rensport: Herrmin(L. Bekaert) en Yeah Cool(N. Ibrahim) succesvol in de rennen 
   
15
/10- 21.15u
Frankrijk Mario van Dooyeweerd zegeviert met zijn nieuwe aanwinst op de baan van Machecoul ! Ron Kuiper wordt 3e in Lyon en Diamond ER wordt 2e in Lisieux
   
14
/10- 17.45u
Toulouse Winst voor Frisbee d´Am en trainer Richard Westerink in Toulouse

13/10 -15.10u
Aby Tijdens de V-75 koersen van Aby heeft Hans Crebas voor 1 banker gekozen. De rest van zijn voorspellingen ziet men op zijn pagina !
    
13/10- 09.30u
Vincennes -Speltip  Speel hier direct de Doorspeler Tip van nakoersen op runnerz
    
13/10 - 09.25u
St Michel Speel hier direct de Tip van de Dag van nakoersen op runnerz
    
13
/10 - 09.15
Alkmaar Prognoses en voorbeschouwing op de koersen van Alkmaar voor a.s. maandag 16 oktober september 2017 door Mitchel Voshol - aanvang 18.30 uur
    
12/10- 12.30u
Duindigt -Speltip  Speel hier direct de Doorspeler Tip van nakoersen op runnerz
    
12/10 - 12.25u
Enghien Speel hier direct de Tip van de Dag van nakoersen op runnerz
    
11
/10- 19.20u
Duindigt Prognoses op de koersen van Duindigt voor a.s. zondag 15 oktober 2017 door Kees Voshol - aanvang 13.30 uur
    
11
/10- 16.20u
Wolvega Jaap van Rijn behaalt een dubbel tijdens de meeting van VP. Hertogin Fanatic (J. Engwerda) wint de Breeders Crown voor merries en bij de hengsten slaat Hooters USA toe na een fraai duel met Hugo Lobell !
    
11
/10- 12.05u
Alkmaar Programma voor de meeting van Alkmaar a.s. maandag 16 oktober 2017  - aanvang 18.30 uur 
    
11
/10- 12.00u
Wolvega Programma voor de meeting van Duindigt a.s zondag 15 oktober 2017  - aanvang 13.30 uur 
    
10
/10- 21.10u
Kortebaan Southwind Raptor en Lindsey Pegram boeken hun 4e kortebaanzege van het jaar voor eigenaar-trainer de Boer Maartje

09/10
- 23.30u
Dinslaken Een dubbel voor Robbin Bot met Unstoppable en Epique du Loir en zeges voor springruiter Rob Schipper met Mink de Ville en Danny Brouwer met Velten Maranello
    
13
/09 - 09.50u
Plainridge Bas J wordt 2e in Plainridge op lijn van de winnaar in 1.58,1 over de mijl
    
13
/09- 09.35u
Alkmaar Programma voor de meeting van Alkmaar a.s. zondag 17 september 2017  - aanvang 13.30 uur 
    
13
/09- 09.30u
Wolvega Programma voor de meeting van Wolvega a.s. zaterdag 16 september 2017  - aanvang 11.35 uur 
   
12/09- 22.40u
Vincennes

Etenclin en Robin Bakker kent geen partij in Parijs - Dame Alki prima 3e in de monté   video

    
12
/09- 22.30u
Kortebaan Programma en overzicht van de kortebaan te Purmerend donderdag 14 september a.s. met dank aan Piet den Hartog
   
12/09- 09.30u
Le Croise Laroche / Auch Klasseringen zijn er voor stal Robbin Bot & stal Jan van Dooyeweerd in Frankrijk

10/09
- 22.45u
Gelsenkirchen Zeges voor trainers Kurt Roeges, Erwin Bot, Stefan Schoonhoven, Appie Bosscha en Marcel Hauber en zelfs een dubbel voor Rob de Vlieger!

10/09 - 19.25u
Zweden Twee trioklasseringen voor trainer-rijder Hans Crebas. Blits Buitenzorg wordt tweede in Ostersund
   
10/09- 19.10u
Bernay J. Denneman en Udo Boy Star worden derde in hun koers
   
10/09- 18.10u
Cluny Etoile du Nord en Ron Kuiper worden tweede in hun prille loopbaan op het gras van Cluny
    
10/09 - 18.00u
Groningen John de Leeuw turft drie winaars in het Stadspark Groningen
   
10/09- 17.50u
Castillonnes Erwin Ganzinotti wordt tweede op de baan van Castillonnes
   
10/09- 17.45u
Auch Stal Westerink wordt 2e en 4e op de baan van Auch met hun 4 jarige paarden
   
10/09- 10.00u
Vincennes Aubrion du Gers verslaat Bold Eagle in een fraai duel en scoort daarbij een fraaie 1e prijs ! video
   
10/09- 09.55u
St. Quen des Toits Dikaya Pride zegeviert voor Haras du Artic op het gras in St Quen des Toits video
   
10/09- 09.45u
Toulouse Dynamic Jimmy wordt derde in een monte koers voor de stal van Jan van Dooyeweerd
    
09/09 - 17.15u
Groningen Prognoses op de koersen van Groningen zondag 10 september door Geert Sprik - aanvang 13.30 uur. Florijn en Candy Boko gaan voor hun vijfde zege in het Stadspark!
    
09
/09- 11.30u
Kortebaan Casanova wint net als in 2016 de kortebaan in Heemskerk, Micha Brouwer boekt zijn eerste kortebaanzege Maartje

08/09 -19.55u
V-75  Solänget Nakoersen heeft een V-75 ticket samengesteld van 35,00. De koersen worden zaterdagmiddag verreden in Solänget
    
08
/09- 10.45u
Duindigt De meeting van Duindigt vrijdag 8 september is afgelast !
    
05
/09- 22.45u
Duindigt Prognoses op de koersen van Duindigt voor a.s. vrijdag 8 september 2017 door Kees Voshol - aanvang 16.00 uur !!

05/09
- 22.15u
Dinslaken Daro Lane blijft het goed doen en wint met trainer Jan Thijs de Jong

05/09
- 22.15u
Quackenbrück Sterke zeges voor Flamboro van trainer Bartho Barendregt en Golden Avenue met Dennis Minnema op de Duitse grasbaan Quackenbrück