Sluit deze nakoersenpagina af en ga terug naar Homepage




VOOR-EN NABESCHOUWING 

OP DE KOERSEN VAN WOLVEGA ZATERDAG 11 JUNI
video's (indien beschikbaar) Karel Bonekamp

<van elke winnaar kunnen wij voor u een collage maken, klik hier om een voorbeeld te bekijken>


waardeert u ook wat nakoersen dagelijks doet? en nog geen donateur?
laat dat dan blijken door ons te steunen en klik hierboven op de banner, alvast bedankt!


Resultaten Nakoersendag te Wolvega 11 juni,


'Giganten herleven in Nakoersen Sprint Bokaal'

-Dubbels voor André Bakker, John de Leeuw en Hugo Langeweg jr-

Your Love Lois en André Bakker geven in 1.13,2 sensationele demonstratie in finale Sprint Bokaal           
(deze combinatie won de 1e serie in 1.12,7 ! *baanrecord is 1.12,6) - trainer Jeroen Engwerda - eigenaar Peter Kouwenhoven


York Baldwin wint met John de Leeuw de 2e serie in een geweldige 1.13,8


Bonne Affaire geeft bij zijn debuut in spectaculaire 1.15 klassieke aspiraties weer

Gretha Posthumus verrast met Zenith BD in moooiste finish van de dag

                                                      

H.W. Langeweg jr. boekt imponerende zeges met Beamon Boko en Bigboy Limburgia   


Beamon Boko 


Bigboy Limburgia 
      

Jokertip Aztec Boko vliegt aan 20-1 met Kurt Roeges op de streep voorbij aan Zjohnny Cash     


Franse koersen een prooi voor Magnat Crown/Rob de Vlieger en Quatuor du Bouffey/Hubert Schoonhoven    


Laatste woord voor Patrick de Haan en de sterk debuterende Bertille va Unia    


Allgunnens Xnitt en Niels van Rijn op herhaling in serie en finale om de Nakoersen Mini Bokaal    
1e serie gewonnen door Brewy en Tessa Feikens

 


foto's met dank aan Wim Huybers                                                                         

Eerste koers, 2100 m:video

 sponsorwedaandeelhouderskoers

 

 

1e

4

 

Zenith BD                

Mw. G. Posthumus                                                

1,17,5

2e

12

 

Albert Cane              

 

 

 

3e

5

 

Wala Paasloo              

 

 

 

4e

1

 

All the W                

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 25,00  Pl. 7,10  2,30  2,90

Kpl 151,10

Trio Jackpot

Kwartet

 

 

 

 

 

 

 

Tweede koers, 2100 m:video

 

 

 

1e

4

 

Beamon Boko              

H.W. Langeweg jr.                                                

1,16,0

2e

5

 

Bomba di Quattro         

 

 

 

3e

2

 

Bella Bennesse           

 

 

 

4e

9

 

Buzzard Boko             

 

 

 

Niet gestart: 8 Babaloe Beemd                     

 

 

Winnend 1,20  Pl. 1,10  1,30  1,40

Kpl 2,90

Trio 19,20

Kwartet

 

 

 

 

Dubbel w. 18,50

 

 

Derde koers, 1609 m:video

1e serie nakoersen sprint bokaal 

 

 

1e

3

 

Your Love Lois           

A. Bakker                                                       

1,12,7

2e

5

 

Visconti                 

 

 

 

3e

8

 

Sterre Kesbo             

 

 

 

4e

6

 

Yann the mailman         

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 3,00  Pl. 1,20  1,80  1,50

Kpl 17,30

Trio 44,10

Kwartet

 

 

 

 

 

 

 

Vierde koers, 1609 m:video

2e serie nakoersen sprint bokaal 

 

 

1e

2

 

York Baldwin             

J. de Leeuw                                                     

1,13,8

2e

5

 

Marcel Bos               

 

 

 

3e

6

 

Yos JE                   

 

 

 

4e

3

 

Monica di Quattro        

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 8,40  Pl. 2,10  1,50  1,30

Kpl 68,30

Trio 734,50

Kwartet

 

 

 

 

 

 

 

Vijfde koers, 2100 m:video

 

 

 

1e

11

 

Bigboy Limburgia         

H.W. Langeweg jr.                                               

1,16,6

2e

3

 

Savannah's Boy           

 

 

 

3e

10

 

Avenir C                 

 

 

 

4e

12

 

Zu Mac Lad               

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 1,30  Pl. 1,60  5,60  3,50

Kpl 31,30

Trio 240,30

Kwartet

Finale Mini Nakoersen Bokaal video

 

 

 

  1e   Allgunnens Xnitt  en  Niels van Rijn      

 

 

 

 

 

 

 

Zesde koers, 2100 m:video

 Trotters for Sale-koers

 

 

1e

3

 

Aztec Boko               

K.L.C. Roeges                                                   

1,15,0

2e

1

 

Zjohnny Cash             

 

 

 

3e

4

 

Zebulon                  

 

 

 

4e

6

 

Zanimede                 

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 20,30  Pl. 2,30  1,40  3,70

Kpl 49,70

Trio 735,50

Kwartet

 

 

 

 

 

 

 

Zevende koers, 2600 m:video

 

 

 

1e

6

 

Magnat Crown             

R.T. de Vlieger                                                  

1,16,0

2e

3

 

Nisaro                   

 

 

 

3e

8

 

Lys Petteviniere         

 

 

 

4e

2

 

Onyx de Tyrole           

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 6,50  Pl. 2,10  2,00  1,50

Kpl 26,40

Trio 110,60

Kwartet

 

 

 

 

 

 

 

Achtste koers, 2100 m:video

 

 

 

1e

2

 

Bonne Affaire            

J. de Leeuw                                                     

1,15,0

2e

6

 

Badiah                   

 

 

 

3e

11

 

Biscuit Dragon           

 

 

 

4e

1

 

Aruba BB                 

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 2,10  Pl. 1,00  2,00  1,30

Kpl 11,60

Trio 36,90

Kwartet

 

 

 

 

 

 

 

Negende koers, 1609 m:video

finale nakoersen sprint bokaal

 

 

1e

1

 

Your Love Lois

A. Bakker

 

1,13,2

2e

5

 

Yann the mailman

 

 

 

3e

6

 

Marcel Bos

 

 

 

4e

7

 

Yos JE

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 1,80  Pl. 1,30  1,90  1,70

Kpl 12,10

Trio 65,10

Kwartet

 

 

 

 

 

 

 

Tiende koers, 2600 m:video

 

 

 

1e

8

 

Quatuor du Bouffey       

H.W. Schoonhoven                                                

1,15,5

2e

10

 

Royal du Goutier         

 

 

 

3e

5

 

Symphonie d'Aure         

 

 

4e

1

 

Sarah du Granit          

 

 

 

Niet gestart: 7 Reve Pierji                       

 

 

Winnend 2,20  Pl. 1,00  1,10  1,30

Kpl 5,30

Trio 28,80

Kwartet

 

 

 

 

 

 

 

Elfde koers, 2100 m:video

 

 

 

1e

5

 

Bertille va Unia         

P. de Haan                                                       

1,18,2

2e

1

 

Jesse Kievitshof         

 

 

 

3e

3

 

Elusive Melody           

 

 

 

4e

8

 

Another Fanatic          

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 2,70  Pl. 1,20  1,10  1,50

Kpl 4,60

Trio 20,00

Kwartet

 

 

 

 

 

 

 

Totalisatoromzet: 47.089,50

 

 

 

Finale Mini Nakoersen Bokaal video

 

 

 

  1e   Allgunnens Xnitt  en  Niels van Rijn      

 

 

 

 

 

 

 




 

 


Programma en tips voor Wolvega 11 Juni aanvang 18.00  !


           




 Nakoersendag te Victoriapark 2011 met 11 koersen:

- De jaarlijkse serie en finale om de Nakoersen Sprint Bokaal !
- De Trotters for Sale Stayerskoers
- De Sponsorwedaandeelhouderskoers
- Franse draverij , Prix Goetmals Wood tot en 50.000 euro over 2600 meter autostart
- Franse draverij , Prix Ganymede bandenstart koers over 2600 meter voor de hoogste klasse !


 Wie wordt de opvolger van Victor Bas en Rob de Vlieger  ?

2011 ???? Sprint Bokaal finale ???? Wolvega
2010 gesloten ivm verbouwing Sprint Bokaal finale nvt Wolvega
2009 afgelast ivm  sneeuw Sprint Bokaal finale nvt Wolvega
2008 Victor Bas Sprint Bokaal finale 1.13,7 Wolvega
2007 Sterre Kesbo Sprint Bokaal finale 1.15,1 Wolvega
2006 Umberto Newport Sprint Bokaal finale 1.13,3 Wolvega
2005 Simmer Hendrika Sprint Bokaal finale 1.17,7 Duindigt-kleine piste


Stichting Nakoersen bedankt onderstaanden voor het tot stand komen van de
series- en finale van de Sprint Bokaal & Mini Sprint Bokaal 2011:

Gerrits Recycling Group
Eurocommerce Holding
Spendic
Merwestaal Moerdijk BV
Ecurie Socrates
Unitrot
Bros Stables
Alhadra BV
Boko Stables
Entrainement Rob de Vlieger
Flevofarm
Nederlandse Vereniging voor Amatrices
Klein Poelhuis Emmeloord
Gebr.v/den Brink bestratingen Bennebroek
Stoeterij Limburgia
Familie Roggen
JS Detachering Sneek/Heerenveen
Manneken Smit Bedrijven
Simba Diervoeders
Eric Rams
Hilgersom Tekstprodukties
Soulmate Nutrition
Knipscheer Infrastructuur
Kortebaan Wateringen
Donateurs van Nakoersen



programma Wolvega




KOERS 1 –  2100 meter met autostart ( Sponsorwedaandeelhouders bedankt-prijs )

Nakoersen favoriet-
8 Yann Frisia
2 Yewel Kingsdeep

7 Socrate Garrettois
9 Young Yoda

Nakoersen kanshebber(s)
5   Wala Paaslo
10 Zepia Melon

Nakoersen outsider(s)
11 Angelique Transs R





KOERS 2 –  2100 meter met autostart ( Karel Bonekamp video´s op nakoersen-prijs )

Nakoersen favoriet
4 Beamon Boko

Nakoersen kanshebber(s)
5 Bomba di Quattro
8 Babaloe Beemd

Nakoersen outsider(s)
1 Une Divine Etoile
9 Buzzard Boko
7 Binky di Quattro




KOERS 3 –  1609 meter met autostart  ( Nakoersen Sprintbokaal serie I )

Nakoersen favoriet
6 Yann the mailman
3 Your Love Lois

Nakoersen kanshebber(s)
5 Visconti
4 Yankee Attack
8 Sterre Kesbo

Nakoersen outsider(s)
7 Tempo Boy Worthy
1 Urban Hero
2 Tyvonne Promise




KOERS 4 –  1609 meter met autostart 
( Nakoersen Sprintbokaal serie II )

Nakoersen favoriet
3 Monica di Quattro
6 Yos YE

Nakoersen kanshebber(s)
1 Zizou AM
5 Marcel Bos
4 Wim Wielinga

Nakoersen outsider(s)
7 Yankee Butcher
2 York Baldwin




KOERS 5 –  2100 meter met autostart
( H. Crebas, G. Sprik, Betweter, R. Ganzinotti en H. van de Veen bedankt-prijs)

Nakoersen favoriet
5   Bas j            
11 Bigboy Limburgia
12 Zu Mac Lad

Nakoersen kanshebber(s)
3   Savannah's Boy
10 Avenir C
6  Anotherqueenpine
4  Arlanza

Nakoersen outsider(s)
1 Bandit Boko
7 Adelaar  





KOERS 6 –  2100 meter met autostart ( Trotters for Sale bedankt-prijs )

Nakoersen favoriet
1 Zjohnny Cash
5 Yundi de Linde
6 Zanimede
9 Abrazzo d'Amour

Nakoersen kanshebber(s)
10 Ziezo Buitenzorg
7   Famous Faberge
4   Zebulon

Nakoersen outsider(s)
3 Aztec Boko
2 Avalon Transs R




KOERS 7 –  2600 meter met bandenstart ( Prix Ganymede )    
De paarden 4 t/m 8 moeten 20 meter geven aan het 1e band.

Nakoersen favoriet
7 Kebby du Bocage
+ 20 meter
8 Lys  Petteviniere 
+ 20 meter

Nakoersen kanshebber(s)
3 Nisaro
5 Must de Javi
+ 20 meter
6 Magnat Crown 
+ 20 meter

Nakoersen outsider(s)
2 Onyx de Tyrole
1 Quoblenzo
4 Maestro du Tija





KOERS 8 –  2100 meter met autostart
( Niels Glas bedankt-prijs )   

Nakoersen favoriet
2   Bonne Affaire
11 Biscuit Dragon
12 Blondie Boko

Nakoersen kanshebber(s)
6 Badiah
10 Banja Sue

Nakoersen outsider(s)
1   Aruba BB
9 Ukdole des Mallnes





KOERS 9–  1609 meter met autostart
( Nakoersen Sprintbokaal Finale )

Nakoersen favoriet
-
-


Nakoersen kanshebber(s)
-
-

Nakoersen outsider(s)
-
-




KOERS 10–  2600 meter met autostart 
( Prix Goetmals Wood )    

Nakoersen favoriet
10 Royal du Goutier
8   Quatuor du Bouffey


Nakoersen kanshebber(s)
7 Reve Pierji
4 Rusicath Royal
2 Scarface Ringeat
5 Symphonie d'Aure

Nakoersen outsider(s)
6 Reve Censerie




KOERS 11–  2100 meter met autostart 
( M. Brakenhoff, P. den Hartog, F. Goos en E. Schoen bedankt-prijs )    

Nakoersen favoriet
3 Elusive Melody
1 Jesse Kievitshof

2 Ussar Magik 


Nakoersen kanshebber(s)
5 Bertille va Unia
6 Buffett Newport

Nakoersen outsider(s)
4 Bliksem Frejo






Succes ! 



 


waardeert u ook wat nakoersen dagelijks doet? en nog geen donateur?
laat dat dan blijken door ons te steunen en klik hierboven op de banner, alvast bedankt!