Sluitl deze nakoersenpagina af en ga terug naar Homepage  



24-05-2017 21:02 (updated)

 


RESULTATEN NEDERLANDERS TE BERLIJN zondag 21 mei 2017:

Himoko Greenwood loopt voor trainer/rijder Hugo Langeweg jr. vanuit het tweede gelid naar een derde plaats

Tsunami Diamant  debuteert met een nette tweede plaats

Tiger Hill Diamant wordt tweede achter de sterke winnaar in de finale van het Adbell-Toddington rennen


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE MÖNCHENGLADBACH zondag 21 mei 2017:

Hilde Beemd (trainer Appie Bosscha) wint met Jan Thijs de Jong

Yvonne Wagenaar slaat met de grote favoriet Fleetwood Max



[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE DINSLAKEN woensdag 17 mei:

Tom Kooyman wint met Sabsevar As en scoort tweede plaatsen met Flavius Boko en Edo Venus

Verder klasseringen voor Lovely Girl met Robbin Bot, Roland de Beer met Fledder Greenwood en Cooper Star met Danny den Dubbelden

 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE HAMBURG VRIJDAG 12 mei:

Cees Kamminga en Noble Dolly winnen hun race als grote favoriet !

Charlotte Newport wint met Duitse kampioen voor fokker dhr P. ter Borgh



[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE GELSENKIRCHEN woensdag 10 mei:

Major Brown van kop af naar eenvoudige zege

Bastien du Chef en Danny den Dubbelden winnen de koers voor Franse paarden

Chichen Itza slaat verrassend toe met Robbin Bot



[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE GELSENKIRCHEN zondag 7 mei:

Debutant Kiss Me Bo wint met Robbin Bot

Clap Your Hands scoort mooie overwinning voor trainer Jan-Henk Janssen

Replay Diamant wint voor de familie van Dijk 



[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE BERLIJN zondag 7 mei:

Trainer Henk Grift pakt een tweede plaats met Expo Express en een derde plek met Happy Occagnes


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE GELSENKIRCHEN maandag 1 mei:

Rob de Vliger scoort een hattrick met Heart of Steel, Ultas As en Gravin Groenhof

Hugo Langeweg jr. dubbelt met Frank W (gereden door Jaap Terstal) en Titanium Gar

Cees Kamminga zegeviert met Noble Dolly

Robin Bakker wint het Adbell-Toddington rennen met Tiger Hill Diamant

De hoofdkoers van de dag, de BILD-Pokal, is een prooi voor Cash Hanover en Michael Nimczyk

 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE HAMBURG zondag 30 april:

Robbin Bot wordt tweede met Amigo Cortina en derde met Titan As en Triomphe Ferm

 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE DINSLAKEN woensdag 26 april:

Michael Nimczyk stuurt voor Henk Grift Gaz Occagnes naar een sterke zege

Douce Soiree is in handen van Cees Kamminga veel te sterk voor de concurrentie

Zes uit zes voor Unstoppable en Robbin Bot!

 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE MÖNCHENGLADBACH zondag 23 april:

Arendelle debuteert voor Rob de Vlieger met winst

Jan Thijs de Jong zegeviert met de beste Carpe Diem TU

 



[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE BERLIJN woensdag 19 april:

Alexander Kelm stuurt voor Henk Grift Cinto de Tilou naar een tweede plaats


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE DINSLAKEN maandag 17 april:

Cerberus en Simon Woudstra maken veel indruk en winnen eenvoudig na een parcours buitenom

Marco Spin stuurt Fürstin Melba van kop af naar de winst

Leonie Kalis en Cremers Boy kennen geen problemen in de koers voor amateurs en amatrices

 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE HAMBURG maandag 17 april:

Ultras As derde in de serie én finale van het Schwarzer Stewart-Rennen

Tweede plaatsen voor Grande Cunera, Favourite Wish en Macho Byd

Derde plaatsen voor Amigo Cortina, Gigolo en Mister Bi

 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE SONSBECK zondag 16 april:

Onder het zadel is Sytske de Vries de beste met Fools Garden

Final Magic wint met Anne Lehmann

Tim Schwarma stuurt voor trainer Henk Grift Tenor de Nay naar de overwinning

Willem Steur wordt drie keer tweede: één keer met Cereste en twee keer met Wammes!

 


[
alle Runnerz uitslagen ]


Tongeren maandag 10 april,

Henk Grift wint met Delicieuse d´Azur zeer gemakkelijk !
 

3) TONGEREN      8/4/2017      BETEKOM      1 . 080  €   ATTELE      2 . 150  m   TRIO

1

(5)

DELICIEUSE D'AZUR

H . Grift

2150 m

1 . 18 . 91

2

(8)

JANA DE BRUCOM

J . Van Den Putte

2150 m

1 . 19 . 32

3

(12)

JOYFUL MELODY

M . Huygens

2150 m

1 . 19 . 36

4

(9)

JAZZY

G . Loix

2150 m

1 . 19 . 65

5

(10)

JYBOS D'ERPION

F . Myle

2150 m

1 . 19 . 70

6

(14)

JADE EV

G . Bastin

2150 m

1 . 20 . 14

 


RESULTATEN NEDERLANDERS TE MÖNCHENGLADBACH zondag 9 april:

Simon Woudstra wint verrassend met Wizzard PS

Henk Grift wint met derbywinnaar Expo Express, die debuteert voor zijn stal

Daniël Nürenberg stuurt voor Didier Kokkes Easy Arrow naar de overwinning



[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE GELSENKIRCHEN zaterdag 8 april:

Danny Brouwer stuurt Urck del Rio en Toscanini Font op slimme wijze naar de overwinning

Rick Ebbinge wint overtuigend met Velten Barracuda

Gravin Groenhof met Rob de Vlieger na strijd de beste

Geen tegenstand voor Frank W en Hugo Langeweg jr. in de slotkoers


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE MONS donderdag 6 april:

Falls River wint aan een prima cote

Touch Of Wind Bi pakt in een razendsnelle tijd de tweede zege van de avond voor entrainement Jeroen Engwerda

Gerrit Schermer van trainer Jan van Dooyeweerd maakt zijn favorietenrol waar

In handen van Hugo Langweg jr. wordt Duke of Greenwood bij zijn rentree keurig tweede achter Truman Dairpet



[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE DINSLAKEN maandag 3 april:

Unstoppable doet zijn naam eer aan: Na een korte pauze wint hij voor de vijfde maal uit evenzoveel starts

Na twee overwinningen op Alkmaar pakken Bryan Vader en Flits Harley ook de winst op Dinslaken




[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE HAMBURG zondag 2 april:

Robbin Bot de beste met Amigo Cortina

El Passa Renka verrast met André Bakker

Best Well klopt een sterk veld met Jaap van Rijn

Marloes Knopp pakt onder het zadel de eerste overwinning van haar carrière met de beste Early Ricardo


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE MONS woensdag 29 maart:

De combinatie Hans Bot/Jaap van Rijn doet het goed in Mons

Favourite Wish wint op ijzersterke wijze een PMU-koers en in het omlijstende programma wordt Macho Byd tweede.

 



[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE MÖNCHENGLADBACH zaterdag 26 maart:

Yvonne Wagenaar de beste met Fleetwood Max en eerder op de middag rijdt Hiltje Tjalsma voor de stal Velten Dynamite naar een derde plaats

Reinier Feelders pakt tweemaal het tweede geld met Lady Angelique en D Day Du Rochy

Cooper Star als favoriet niet verder dan een derde plaats



[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE GELSENKIRCHEN donderdag 23 maart:

Goo Goo Boshoeve van Jos Oorthuijsen wint meteen bij haar debuut

For Sale is duidelijk de beste met Jaap van Rijn

For Ever en Age Posthumus blijven eenvoudig voorop


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE MONS dinsdag 21 maart:

Fraaie dubbel voor trainer Jan van Dooyeweerd !
In de openingskoers zegeviert Dynamic Jimmy met Jos Verbeeck
Nico d'Haenens wint de gastrit achter de makkelijk zegenvierende Gerrit Schermer

Hugo Langeweg jr houdt zijn reputatie hoog in Mons en zegeviert indrukwekkend met Dame Alki

Federer Transs R wint voor Frank W ( Jaap Terstal ) in een snelle 1.14,6 over 2300 meter

Touch of Wind Bi (R. Ebbinge) komt net tekort voor de eindzege 
 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE HAMBURG zondag 19 maart:

Fine Boko verrast voor trainer Marcel Hauber

Robbin Bot stuurt voor vader Hans Macho Byd naar een sterke overwinning

 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE MONS dinsdag 7 maart:

Good old Zwaan´s Dean wint de monte koers voor dhr Zwaan !

Hipp. de Wallonie | C8 | PASSE ANGLAISE
14/03/2017 | 21:45 | distance : 2275m | Trot Monté | 11 participants | allocation : 3600 €

Arrivée N° cheval Chevaux (sexe/âge/écurie) Jockey Entraîneur
1 11 ZWAAN'S DEAN (H/11)  Hanna Huygens Zwaan,C.R.
2 5 BOTTEY PREMIER (H/6)  Jerome Dave Van Den Hende,Hein
3 4 BOSS D'AVRAN (H/6)  Audrey Dengis Mossay,Louis

Hipp. de Wallonie | C5 | DES DAMES
14/03/2017 | 20:15 | distance : 2300m | Trot Attelé | 11 participants | allocation : 3600 €

Arrivée N° cheval Chevaux (sexe/âge/écurie) Jockey Entraîneur
1 2 HAMBY (F/6)  Hanna Huygens De Busscher,Luc
2 1 UCAYALI BI (F/4)  Suzanne Jans Lavigne Karel,BVBA
3 9 GALOPIN DE CORTA (H/7)  Lindsay Celis Desmet,Yannick


 


RESULTATEN NEDERLANDERS TE GELSENKIRCHEN maandag 13 maart:

Dubbel voor Jaap van Rijn met Falcon Dragon (trainer Age Posthumus) en Obsession November (trainer Hans Bot).

Ook trainer Age Posthumus scoort twee winnaars met Falcon Dragon en Rebound (met gastrijder Roland Hülskath)

Fanatic Star van trainer Bert Leeman de beste met Eugene van den Berg

 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE HAMBURG donderdag 9 maart:

Kurt Roeges tikt met Grande Cunera en Dex Beuckenswyk (trainer Jeroen Engwerda) als tweede af

 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE MONS dinsdag 7 maart:

Touch of Wind Bi en Rick Ebbinge zegevier vrij gemakkelijk in Mons voor stal J. van der Pol !

Emma Starlake wint haar koers voor fokker T. de Groot
 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE GELSENKIRCHEN maandag 6 maart:

Roland Hülskath rijdt Gogo K naar mooie overwinning voor trainer Jos Oorthuijsen

Obsession November en Jaap van Rijn (trainer Hans Bot) veel te sterk voor de concurrentie

Age Posthumus blijft met Shark dei Veltri de concurrentie net voor

Sterke laatste rechte lijn bezorgt Tom Kooyman met Fuggedaboutit een fraaie zege

 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE GELSENKIRCHEN zondag 5 maart:

Appie Bosscha is wederom erg succesvol op Gelsenkirchen. Paolendry Like en Enjoy Dream scoren een dubbel voor de stal.

Trainer Willem van der Zwaan turft een winnaar met Friendly Mood

Roland de Beer is in de laatste rechte lijn de concurrentie te snel af met Floor Charisma

 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE DINSLAKEN zondag 26 februari:

Reinier Feelders wint met Lady Angelique

Roland Hülskath rijdt voor trainer Jos Oorthuijsen GoGo K naar een mooie zege

Cremers Boy en Stefan Schoonhoven kloppen goede paarden

Robbin Bot pakt met Sartiglia Grif ook weer een winnaar mee




[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE GELSENKIRCHEN zondag 19 februari:

Sytske de Vries eist de hoofdrol op Gelsenkirchen !
Als eigenaartrainster wint ze een koers met haar Fakhir Fanatic & wint ook met Abrazzo d'Amour !
  
Age Posthumus zegeviert met zijn eigen Rebound in 1.16,1 over 2000 meter
  
Amatrice kampioene Samantha Stolker wint met House CS Ice voor eigenaar P. Siderius
 
Paolendry Like wint voor de 4e keer uit 5 starts voor stal A. Bosscha !




[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE Mons zaterdag 18 februari:

Rick Ebbinge scoort een fraaie ritzege met Clovis de Nappes in de openingskoers

Fritz Attack wint eindelijk zijn race , Wim Brouwer dik tevreden als eigenaar en rijder !




[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE MÖNCHENGLADBACH zaterdag 11 februari:

Cooper Star en Danny Den Dubbelden slaan toe in een goed gedoteerde PMU-koers

Age Posthumus pakt het tweede geld met Shark dei Veltri en Yvonne Wagenaar wordt in dezelfde koers derde met Fleetwood Max



[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE Mons dinsdag 7 februari:

Hugo Langeweg jr. dendert door. Hij pakt net als twee weken geleden een dubbel met Titanium Gar en Capitole

Jaap van Rijn tikt tweemaal als derde af met Macho Byd en Best Well voor trainer Johannes Bot



[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE GELSENKIRCHEN zondag 5 februari:

Danny Den Dubbelden rijdt House C S Ice van trainer Rutting naar een sterke overwinning

Jaap van Rijn en Mr Bathuan Byd winnen voor de vierde maal op rij in Gelsenkirchen

Apollonia en Jan Thijs de Jong zegevieren eenvoudig in de slotkoers

 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE MÖNCHENGLADBACH zondag 29 januari:

Cooper Star en Danny Den Dubbelden staan na een wat mindere periode weer in de winnaarsring

Fleetwood Max en trainer/rijdster Yvonne Wagenaar maken hun favorietenstatus geheel waar in de slotkoers

 

 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE HAMBURG woensdag 25 januari:

Robbin Bot is de beste met Pietro Lombardi.

 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE Mons dinsdag 24 januari:

Hugo Langeweg jr. is niet te stoppen in 2017. Hij wint zijn vijfde en zesde koers van het jaar met Titanium Gar en Capitole



[
alle Runnerz uitslagen ]

 


RESULTATEN NEDERLANDERS TE GELSENKIRCHEN zondag 22 januari:

Jaap van Rijn is de beste met Mr Bathuan Byd (trainer Johannes Bot) en Paolendry Like (trainer Appie Bosscha)

 

 


 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE Mons dinsdag 17 januari:

Rick Ebbinge scoort een winnaar met Iron Vivant(geen PMU)



[
alle Runnerz uitslagen ]

 


RESULTATEN NEDERLANDERS TE MÖNCHENGLADBACH zondag 15 januari:

Simon Woudstra pakt een dubbel met de outsiders Kleiner Donner en Mink de Ville

 

Afbeeldingsresultaat voor simon woudstra

 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE GELSENKIRCHEN woensdag 11 januari:

Jaap van Rijn dubbelt. Zowel met Paolendry Like als For Ever heeft hij na een koers van kop af geen enkel probleem met de concurrentie

Tenor de Nay van trainer Henk Grift overvleugelt het hele veld in slotfase in de koers voor Franse paarden

Dolly Pop, trainer Aaldrik de Vries, krijgt van "catchdriver" Roland Hülskath een perfecte 'trip" en wint eenvoudig

Dean Bros en Dion Tesselaar kennen een pikstart en komen verder niet meer in de problemen in de afsluitende sprintkoers
 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE Mons dinsdag 10 januari:

Hugo Langeweg toont na maandenlange afwezigheid meteen weer zijn klasse. Hij wint sterk met Cassari en Titanium Gar.



[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE DINSLAKEN zondag 8 januari:

Veryfastgirl (trainer Hans Bot) slaat toe met Jaap van Rijn



Velten Swan Lake van trainster Yvonne Wagenaar is met Hiltsje Tjalsma net als vorige week de beste op de baan van Dinslaken




[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE HAMBURG donderdag 5 januari:

De combinatie Appie Bosscha/Robbin Bot is succesvol op Hamburg. Ze scoren een zege met Armbro Spirit en pakken een tweede plaats met Secret Boy.

 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE DINSLAKEN zaterdag 31 december:

Robbin Bot wint in een snelle tijd met de sterke Unstoppable

Velten Swan Lake en Yvonne Wagenaar winnen een PMU koers als leuke outsider

25 jarige kampioen Fred Handelaar wint met Dreamsaremyreality (stal R. Bot)

Ronald de Beer sprint naar de zege met Chacha Blue in 1.16,8

Hitje Tjalsma turft er een zege bij om met Velten New York te winnen
 


[
alle Runnerz uitslagen ]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE GELSENKIRCHEN maandag 26 december:

Trainers van Toor, Grift, Demmink en Bosscha slaan toe op de baan van Gelsenkirchen

Tempel LB blijft met eigenaar Karel Gerrits een aantal goede paarden voor


[
alle Runnerz