Sluit deze nakoersenpagina af en ga terug naar Homepage  

KORTEBAAN PAGINA 2017

 

PLAATS DAG DATUM STRAAT

PROGRAMMA

OVERZICHT

WINNAAR/AANTAL X

RIJDER/AANTAL X

TRAINER/AANTAL X

EIGENAAR/AANTAL X Rittenverloop/
uitslag

Maartje's Fotoimpressie 

Assendelft zaterdag 6 mei Dorpsstraat <klik hier> <klik hier> Dutch Buitenzorg F. van der Blonk F. van der Blonk D. Schneider <klik hier> <klik hier>
Wognum vrijdag 26 mei Kerkstraat <klik hier> <klik hier> Quiz de Ginai R. Pools C. Hetteling Holland TTS BV <klik hier> <klik hier>
Vroomshoop zaterdag 3 juni Hammersweg <klik hier> <klik hier> Columbine Lep R. Pools (2x) C. Hetteling (2x) K. Dekoninck <klik hier> <klik hier>
Venhuizen dinsdag 6 juni Westerbuurt <klik hier> <klik hier> Jagger Broline John de Leeuw H. Bot stal de Groningers <klik hier> <klik hier>
Sassenheim zaterdag 17 juni Teylingerlaan <klik hier> <klik hier> Fuggedaboutit John de Leeuw (2x) T. Kooyman stal de Groningers (2x) <klik hier> <klik hier>
Zwanenburg zaterdag 24 juni Wielerbaan Kinheim <klik hier> <klik hier> Obelix West John Dekker C. Aalbers J. Visser <klik hier> <klik hier>
Warmond zaterdag 01 juli Herenweg <klik hier> <klik hier> Players Simoni Danny den Dubbelden H. Bot (2x) stal de Groningers (3x) <klik hier> <klik hier>
Egmond a/d Hoef donderdag 6 juli Herenweg <klik hier> <klik hier> Diesel Scott John de Leeuw (3x) H. Bot (3x) stal de Groningers (4x) <klik hier> <klik hier>
Hoofddorp zaterdag 15 juli Kruisweg <klik hier> <klik hier> Columbine Lep (2x) R. Pools (3x) C. Hetteling (3x) K. Dekoninck <klik hier> <klik hier>
IJmuiden donderdag 20 juli Kennemerlaan <klik hier> <klik hier> Calistokingsdeep Lindsey Pegram A. Bosscha Mschap vder Let <klik hier> <klik hier>
Stompwijk maandag 24 juli Dr v.Noortstraat <klik hier> <klik hier> Barbert John de Leeuw (4x) H. Bot (4x) stal de Groningers (5x) <klik hier> <klik hier>
Voorschoten vrijdag 28 juli V.Beethovenlaan <klik hier> <klik hier> Jagger Broline John de Leeuw (5x) H. Bot (5x) K. Schagen <klik hier> <klik hier>
Santpoort donderdag 03 aug Hoofdstraat <klik hier> <klik hier> Blue Diamond As Wim van der Mespel R. de Vlieger R. de Vlieger <klik hier> <klik hier>
Nootdorp(NK) dinsdag 08 aug De Poort <klik hier> <klik hier> Cattiva Byd John Dekker(2x) J. Demmink J. Demmink <klik hier> <klik hier>
Beverwijk donderdag 10 aug Breestraat <klik hier> <klik hier> Southwind Raptor Lindsey Pegram(2x) A. de Boer A. de Boer <klik hier> <klik hier>
De Lier zaterdag 12 aug Hoofdstraat <klik hier> <klik hier> Southwind Raptor(2x) Lindsey Pegram(3x) A. de Boer(2x) A. de Boer(2x) <klik hier> <klik hier>
Bemmel dinsdag 15 aug Teselaar <klik hier> <klik hier> Calistokingsdeep(2x) Lindsey Pegram(4x) A. Bosscha(2x) Mschap vder Let(2x) <klik hier> <klik hier>
Middenbeemster donderdag 31 aug Rijperweg <klik hier> <klik hier> Dutch Buitenzorg(2x) D. Schneider F. van der Blonk(2x) D. Schneider(2x) <klik hier> <klik hier>
Schagen maandag 4 sept Nieuwstraat <klik hier> <klik hier> Chaman Rapida Danny den Dubbelden(2x) P. Rutting P. Siderius <klik hier> <klik hier>
Heemskerk donderdag 07 sept Marquettelaan <klik hier> <klik hier> Casanova Micha Brouwer C. Aalbers(2x) Stal Bianco <klik hier> <klik hier>
Purmerend donderdag 14 sept Nieuwstraat <klik hier> <klik hier> Dutch Buitenzorg(3x) D. Schneider(2x) F. van der Blonk(3x) D. Schneider(3x) <klik hier> <klik hier>
Hillegom vrijdag 15 sept Meerlaan <klik hier> <klik hier> Barbert(2x) John de Leeuw (6x) H. Bot (6x) stal de Groningers (6x) <klik hier> <klik hier>
Medemblik NK maandag 18 sept Nieuwstraat <klik hier> <klik hier> Dutch Buitenzorg(4x) D. Schneider(3x) F. van der Blonk(4x) D. Schneider(4x) <klik hier> <klik hier>
Enkhuizen donderdag 21 sept Paktuinen <klik hier> <klik hier> Jagger Broline F. Verkaik H. Bot stal de Groningers(7x) <klik hier> <klik hier>
Roden woensdag 27 sept Norgerweg <klik hier> <klik hier> Diesel Scott(2x) John de Leeuw (7x) H. Bot (7x) stal de Groningers (8x) <klik hier> <klik hier>
Lisse donderdag 28 sept Heereweg <klik hier> <klik hier> Viking Cehere Wim van der Mespel(2x) B. Schwarz B. Schwarz <klik hier> <klik hier>
Utrecht zaterdag 7 okt Maliebaan <klik hier> <klik hier> Southwind Raptor(3x) Lindsey Pegram(4x) A. de Boer(3x) A. de Boer(3x) <klik hier> <klik hier>
't Zand maandag 9 okt Keinsmerweg <klik hier> <klik hier> Southwind Raptor(4x) Lindsey Pegram(5x) A. de Boer(4x) A. de Boer(4x) <klik hier> <klik hier>

Kortebaan Programma's-overzichten  en uitslagen 2016


KORTEBAAN PAGINA 2017

Sluit deze nakoersenpagina af en ga terug naar Homepage