Sluit deze nakoersenpagina af en ga terug naar Homepage  

KORTEBAAN PAGINA 2017

 

PLAATS DAG DATUM STRAAT

PROGRAMMA

OVERZICHT

WINNAAR/AANTAL X

RIJDER/AANTAL X

TRAINER/AANTAL X

EIGENAAR/AANTAL X Rittenverloop/
uitslag

Maartje's Fotoimpressie 

Assendelft zaterdag 6 mei Dorpsstraat <klik hier> <klik hier> Dutch Buitenzorg F. van der Blonk F. van der Blonk D. Schneider <klik hier> <klik hier>
Wognum vrijdag 26 mei Kerkstraat <klik hier> <klik hier> Quiz de Ginai R. Pools C. Hetteling Holland TTS BV <klik hier> <klik hier>
Vroomshoop zaterdag 3 juni Hammersweg <klik hier> <klik hier> Columbine Lep R. Pools (2x) C. Hetteling (2x) K. Dekoninck <klik hier> <klik hier>
Venhuizen dinsdag 6 juni Westerbuurt <klik hier> <klik hier> Jagger Broline John de Leeuw H. Bot stal de Groningers <klik hier> <klik hier>
Sassenheim zaterdag 17 juni Teylingerlaan <klik hier> <klik hier> Fuggedaboutit John de Leeuw (2x) T. Kooyman stal de Groningers (2x) <klik hier> <klik hier>
Zwanenburg zaterdag 24 juni Wielerbaan Kinheim <klik hier> <klik hier> Obelix West John Dekker C. Aalbers J. Visser <klik hier> <klik hier>
Warmond zaterdag 01 juli Herenweg <klik hier> <klik hier> Players Simoni Danny den Dubbelden H. Bot (2x) stal de Groningers (3x) <klik hier> <klik hier>
Egmond a/d Hoef donderdag 6 juli Herenweg <klik hier> <klik hier> Diesel Scott John de Leeuw (3x) H. Bot (3x) stal de Groningers (4x) <klik hier> <klik hier>
Hoofddorp zaterdag 15 juli Kruisweg <klik hier> <klik hier> Columbine Lep (2x) R. Pools (3x) C. Hetteling (3x) K. Dekoninck <klik hier> <klik hier>
IJmuiden donderdag 20 juli Kennemerlaan <klik hier> <klik hier> Calistokingsdeep Lindsey Pegram A. Bosscha Mschap vder Let <klik hier> <klik hier>
Stompwijk maandag 24 juli Dr v.Noortstraat <klik hier> <klik hier> Barbert John de Leeuw (4x) H. Bot (4x) stal de Groningers (5x) <klik hier> <klik hier>
Voorschoten vrijdag 28 juli V.Beethovenlaan <klik hier> <klik hier> Jagger Broline John de Leeuw (5x) H. Bot (5x) K. Schagen <klik hier> <klik hier>
Santpoort donderdag 03 aug Hoofdstraat <klik hier> <klik hier> Blue Diamond As Wim van der Mespel R. de Vlieger R. de Vlieger <klik hier> <klik hier>
Nootdorp(NK) dinsdag 08 aug De Poort <klik hier> <klik hier> Cattiva Byd John Dekker(2x) J. Demmink J. Demmink <klik hier> <klik hier>
Beverwijk donderdag 10 aug Breestraat <klik hier> <klik hier> Southwind Raptor Lindsey Pegram(2x) A. de Boer A. de Boer <klik hier> <klik hier>
De Lier zaterdag 12 aug Hoofdstraat <klik hier> <klik hier> Southwind Raptor(2x) Lindsey Pegram(3x) A. de Boer(2x) A. de Boer(2x) <klik hier> <klik hier>
Bemmel dinsdag 15 aug Teselaar <klik hier> <klik hier> Calistokingsdeep(2x) Lindsey Pegram(4x) A. Bosscha(2x) Mschap vder Let(2x) <klik hier> <klik hier>
Middenbeemster donderdag 31 aug Rijperweg                
Schagen maandag 4 sept Nieuwstraat                
Heemskerk donderdag 07 sept Marquettelaan                
Purmerend donderdag 14 sept Nieuwstraat                
Hillegom vrijdag 15 sept Meerlaan                
Medemblik maandag 18 sept Nieuwstraat                
Enkhuizen donderdag 21 sept Paktuinen                
Roden woensdag 27 sept Norgerweg                
Lisse donderdag 28 sept Heereweg                
Utrecht zaterdag 7 okt Maliebaan                
't Zand maandag 9 okt Keinsmerweg                

Kortebaan Programma's-overzichten  en uitslagen 2016


KORTEBAAN PAGINA 2017

Sluit deze nakoersenpagina af en ga terug naar Homepage