Sluit deze nakoersenpagina af en ga terug naar Homepage  

KORTEBAAN PAGINA 2016


PLAATS DAG DATUM STRAAT

PROGRAMMA

OVERZICHT

WINNAAR/AANTAL X

RIJDER/AANTAL X

TRAINER/AANTAL X

EIGENAAR/AANTAL X Rittenverloop/
uitslag

Maartje's Fotoimpressie 

Assendelft zaterdag 30 april Dorpsstraat < Klik Hier > < Klik Hier > Barbert John de Leeuw Henk Grift Stal de Groningers < Klik Hier > < Klik Hier >
Wognum vrijdag 6 mei Kerkstraat < Klik Hier > < Klik Hier > Evison Ruud Pools Cees Hetteling Cees Hetteling < Klik Hier > < Klik Hier >
Vroomshoop zaterdag 14 mei Hammersweg < Klik Hier > < Klik Hier > Barbert (2) John de Leeuw (2) Henk Grift (2) Stal de Groningers (2) < Klik Hier > < Klik Hier >
Venhuizen dinsdag 17 mei Westerbuurt < Klik Hier > < Klik Hier > Chaman Rapida Aad Pools Aad Pools Onroerend Goed Mij.
C. de Witt BV
< Klik Hier > < Klik Hier >
Utrecht zaterdag 21 mei Yalelaan < Klik Hier > < Klik Hier > Casanova John Dekker Henk Hamming Stal Bianco < Klik Hier > < Klik Hier >
Sassenheim zaterdag 18 juni Teylingerlaan geen geen Barbert (3) John de Leeuw (3) Hans Bot  Stal de Groningers (3) < Klik Hier > < Klik Hier >
Zwanenburg zaterdag 25 juni Wielerbaan Kinheim < Klik Hier > < Klik Hier > King Lindsey Pegram J. Snoek Stal de Groningers (4) < Klik Hier > < Klik Hier >
Warmond zaterdag 02 juli Herenweg < Klik Hier > < Klik Hier > Barbert (4) John de Leeuw (4) Hans Bot(2x)  Stal de Groningers (5) < Klik Hier > < Klik Hier >
Egmond a/d Hoef donderdag 7 juli Herenweg < Klik Hier > < Klik Hier > Amiral d'Inverne John de Leeuw (5) Sjaak Snoek  Stal de Groningers (6) < Klik Hier > < Klik Hier >
Hoofddorp zaterdag 9 juli Kruisweg < Klik Hier > < Klik Hier > Jagger Broline Rick Wester Hans Bot(3x)  Stal de Groningers (7) < Klik Hier > < Klik Hier >
Stompwijk maandag 18 juli Dr v.Noortstraat < Klik Hier > < Klik Hier > Tamburini Jan Thijs de Jong Rob de Vlieger Mw. C. Balkenende < Klik Hier > < Klik Hier >
IJmuiden donderdag 21 juli Kennemerlaan < Klik Hier > < Klik Hier > Jagger Broline(2) Rick Wester(2) Hans Bot(4x)  Stal de Groningers (8) < Klik Hier > < Klik Hier >
Voorschoten donderdag 28 juli V.Beethovenlaan < Klik Hier > < Klik Hier > Barbert (5) John de Leeuw (6) Hans Bot(5x)  Stal de Groningers (9) < Klik Hier > < Klik Hier >
Santpoort donderdag 04 aug Hoofdstraat < Klik Hier > < Klik Hier > Zero Option Lane Sytske de Vries Hugo Langeweg vrienden van Wim v. Schaik < Klik Hier > < Klik Hier >
Nootdorp(NK) dinsdag 09 aug De Poort < Klik Hier > < Klik Hier > Dutch Buitenzorg Andries vder Blonk Frans vder Blonk D. Schneider < Klik Hier > < Klik Hier >
Beverwijk donderdag 11 aug Breestraat < Klik Hier > < Klik Hier > Dutch Buitenzorg(2x) Andries vder Blonk(2x) Frans vder Blonk(2x) D. Schneider(2x) < Klik Hier > < Klik Hier >
De Lier zaterdag 13 aug Hoofdstraat < Klik Hier > < Klik Hier > Zero Option Lane(2x) Sytske de Vries(2x) Hugo Langeweg(2x) vrienden van Wim v. Schaik(2x) < Klik Hier > < Klik Hier >
Bemmel dinsdag 16 aug Teselaar < Klik Hier > < Klik Hier > Casanova(2x) John Dekker(2x) Henk Hamming(2x) Stal Bianco(2x) < Klik Hier > < Klik Hier >
Middenbeemster donderdag 25 aug Rijperweg < Klik Hier > < Klik Hier > Sammarco Manon Pools Aad Pools (2x) N. Post < Klik Hier > < Klik Hier >
Schagen maandag 29 aug Nieuwstraat < Klik Hier > < Klik Hier > Quiz de Ginai Ruud Pools (2x) C. Hetteling (2x) Holland TTS BV  < Klik Hier > < Klik Hier >
Heemskerk donderdag 01 sept Marquettelaan < Klik Hier > < Klik Hier > Casanova(3x) John Dekker(3x) Henk Hamming(3x) Stal Bianco(3x)  < Klik Hier > < Klik Hier >
Purmerend donderdag 8 sept Nieuwstraat < Klik Hier > < Klik Hier > Fleur Swagerman Frans vder Blonk Frans vder Blonk(3x) Swagerman Meubelen  < Klik Hier > < Klik Hier >
Enkhuizen donderdag 15 sept Paktuinen < Klik Hier > < Klik Hier > Fleur Swagerman(2x) Frans vder Blonk(2x) Frans vder Blonk(4x) Swagerman Meubelen(2x)  < Klik Hier > < Klik Hier >
Hillegom vrijdag 16 sept Meerlaan < Klik Hier > < Klik Hier > Femke Schermer John de Leeuw (7) Jan van Dooyeweerd Stal de Groningers (9)  < Klik Hier > < Klik Hier >
Medemblik maandag 19 sept Nieuwstraat < Klik Hier > < Klik Hier > Fleur Swagerman(3x) Frans vder Blonk(3x) Frans vder Blonk(5x) Swagerman Meubelen(3x)  < Klik Hier > < Klik Hier >
Roden woensdag 28 sept Norgerweg < Klik Hier > < Klik Hier > Jos JE Ruud Pools (3x) A. Bosscha P. Leistra  < Klik Hier > < Klik Hier >
Lisse donderdag 29 sept Heereweg < Klik Hier > < Klik Hier > Sander LB Manon Pools(2x) P. Strooper M. Rothengatter  < Klik Hier > < Klik Hier >
't Zand maandag 10 okt Keinsmerweg < Klik Hier > < Klik Hier > Quiz de Ginai(2x) Ruud Pools (4x) C. Hetteling (3x) Holland TTS BV(2x)  < Klik Hier > < Klik Hier >

Kortebaan Programma's-overzichten  en uitslagen 2015


KORTEBAAN PAGINA 2016

Sluit deze nakoersenpagina af en ga terug naar Homepage