Sluit deze nakoersenpagina af en ga terug naar Homepage  


Programma, prognoses, uitslagen en impressies van 
Alkmaar 
én Infopagina Mini-draverijen
 http://www.minidraverij.eu/ 


Uitslagen van de meeting van Alkmaar vrijdag 28 december:

Entrainement Bas Crébas sluit geweldig jaar in stijl af met een double

Niels Jongejans bezorgt met Chiquita GS de winst aan trainster Anita Gorter           

Mart Blankendaal houdt zijn Bregje Schermer foutloos en dat resultaat meteen in een zege voo stal de Haan  

Celtic Boko zegeviert fraai in handen van Rob de Vlieger                                                              

Tiende zege van dit seizoen van Avenir C met Dennis Minnema                         

Cool and Fanatic behaalt met Fred Handelaar zijn zevende in 2012

Ycoon blijft niet te kloppen met Linda Hamming en verdiend op Ovaaltje de stempel 'monte combinatie van 2012'

Sunlight Boszorg pakt derde zege op rij op Ovaaltje met Ruud Pools namens stal Bryan Vader

VIP Fortuna en Michel Rothengatter zijn de verrassing van de dag aan 18-1 door seriewinnaar Zilver Sycamore voor te blijven        

Eerste koers, 2060 m:

 

 

 

1e

8

 

Chiquita GS              

N. Jongejans                                                    

1.24.7

2e

1

 

Britt W                  

 

 

 

3e

7

 

Coco Noir                 

 

 

 

4e

6

 

Carmen FD                

 

 

 

Niet gestart: 2 Basha VB                    3 Cavalli Starlake            5 Candor Charisma             

Winnend 2,70 

Duo 17,20

Trio 28,80

 

 

 

 

 

 

 

 

Tweede koers, 2060 m:

 

 

 

1e

9

 

Bregje Schermer          

M.C. Blankendaal                                                

1.22.1

2e

5

 

Contador Transs R        

 

 

3e

8

 

Zephir                   

 

 

 

4e

4

 

Classicwoldhoeve         

 

 

Niet gestart: 6 Brainwave                         

 

 

Winnend 9,50  Pl. 2,10  1,10  1,90

Duo 45,80

Trio 447,80

 

 

 

 

 

 

 

 

Derde koers, 2060 m:

 

 

 

1e

9

 

Celtic Boko              

R.T. de Vlieger                                                 

1.19.4

2e

4

 

Arvid Boko               

 

 

 

3e

3

 

Banter Boy               

 

 

 

4e

8

 

Attila                   

 

 

 

Niet gestart: 7 Billhill West                     

 

 

Winnend 4,20  Pl. 1,80  2,30  2,40

Duo 41,70

Trio 205,70

 

 

 

 

 

 

 

 

Vierde koers, 2060 m:

 

 

 

1e

9

 

Avenir C                 

D. Minnema                                                       

1.19.1

2e

4

 

Windsor Forest           

 

 

 

3e

5

 

Yokohama S               

 

 

 

4e

8

 

Anni Friesinger          

 

 

 

Niet gestart: 3 Bright Look                       

 

 

Winnend 1,60  Pl. 1,20  1,30  1,40

Duo 7,70

Trio 24,20

 

 

 

 

 

 

 

 

Vijfde koers, 2060 m:

 

 

 

1e

11

 

Cool and Fanatic         

F.L. Handelaar                                                  

1.20.9

2e

4

 

Zeb de Legume            

 

 

 

3e

7

 

Aussiestrausie           

 

 

 

4e

8

 

Angie Meadow             

 

 

 

Niet gestart: 3 Lizzy Lane                        

 

 

Winnend 2,50  Pl. 2,20  4,30  5,40

Duo 20,10

Trio 2.196,00

 

 

 

 

 

 

 

 

Zesde koers, 2060 m:

 

 

 

1e

7

 

Ycoon                    

Mw. L. Hamming                                                  

1.19.2

2e

3

 

Amra EMC                 

 

 

 

3e

8

 

Young Girl Mack          

 

 

 

4e

9

 

Wirona                   

 

 

 

Niet gestart: 1 Rain Maker                  6 Sofia de Bassiere              

 

Winnend 1,50  Pl. 1,00  1,10  1,20

Duo 8,20

Trio 27,10

 

 

 

 

 

 

 

 

Zevende koers, 1720 m:

 

 

 

1e

1

 

Sunlight Boszorg         

R.L. Pools                                                      

1.20.1

2e

6

 

Cashflow                 

 

 

 

3e

4

 

Ace                      

 

 

 

4e

8

 

Classic Look             

 

 

 

Niet gestart: 9 Zomaar jij                        

 

 

Winnend 1,40  Pl. 1,30  1,30  1,60

Duo 7,80

Trio 22,80

V5 42,76

 

 

 

 

 

 

 

Achtste koers, 2060 m:

 

 

 

1e

1

 

VIP Fortuna              

M.F. Rothengatter                                               

1.18.9

2e

2

 

Zilver Sycamore          

 

 

 

3e

3

 

Baldacci                 

 

 

 

4e

4

 

Yanko BD                 

 

 

 

Niet gestart: 7 Andes Lion                        

 

 

Winnend 17,90  Pl. 3,10  1,30  2,30

Duo 67,70

Trio 211,60

 

 

 

 

 

 

 

 

Totalisatoromzet: 27.424,30

 

 

 

 

 


Zondag 23 december,

Vrijdag
28 december a.s. sluit Alkmaar het jaar 2012 af met een leuk programma met o.a;

De Gouden Hoef I en II en het NK Monté



Eerste start om
13.30 uur!

Prognose door Kees Voshol


KOERS 1 –  2060 meter met autostart

Nakoersen keuze:          

2 Basha VB
4 Bonjour Sycamore
5 Candor Charisma
3
 Cavalli Starlake 

outsider:  
7 Coco Noir



KOERS 2 – 
2060 meter bandenstart

Nakoersen keuze:

5 Contador Transs R
2 C'est Ca
6 Brainwave
7 Odalisca Rex        


outsider:  
3 Blue Star Fili             

KOERS 3 – 2060 meter  bandenstart

Nakoersen keuze:

3 Banter Boy
9 Celtic Boko
7 Billhill West
10 Cees Z Swagerman

outsider:  
5 Belle Jolie
8 Attila         
  


 

KOERS 4 – 2060 meter  bandenstart
DE GOUDEN HOEF I

Nakoersen keuze:
         
9 Avenir C
6 Zita Ricardo
5 Yokohama S
4 Windsor Forest

outsider:  
3 Bright Look
8 Anni Friesinger     



KOERS 5 –  2060 meter met autostart

KWARTET

Nakoersen keuze:

6 Zurlo Toscana
11 Cool and Fanatic
9 Bokito Starlake
8
 Angie Meadow       

outsider:  
3 Lizzy Lane
2 Blacky Blue
5 Abeecee Quick


KOERS 6 –  2060-2085-2110-2135 meter bandenstart
NK MONTE

Nakoersen keuze:

7 Ycoon
10 Prazer Bocain
8 Young Girl Mack
3 Amra EMC         


outsider:  
6 Sofia de Bassiere
9 Wirona         



KOERS 7 – 
1720 meter met autostart

Nakoersen keuze:

1 Sunlight Boszorg
4 Ace
8 Classic Look
6 Cashflow

outsider:  
9 Zomaar jij
5 Charlize Boko



KOERS 8 –
2060 meter
bandenstart
DE GOUDEN HOEF II
 
Nakoersen keuze:

6 Anthony Kym
7 Andes Lion
2 Zilver Sycamore
4 Yanko BD        

     
outsider:  
9 Yuni de Linde
10 Jaguar Face         

Succes en een gezond, gelukkig en succesvol 2013!


Uitslagen van de meeting van Alkmaar maandag 3 december

John de Leeuw boekt drie zeges op een koud en nat Alkmaar

Mac Myra bevestigd goede vorm met winst voor eigenaar dhr De Ruyter
Ondanks angstige moment naar aanloop van de start wint Zurlo Toscana
Eigenaartrainer Snoek ziet naar tevredenheid zijn Yanko BD zegevieren !

Avinir C en Dennis Minnema in een snelle km tijd naar de zege

Geen vuiltje aan de Ycoon en Linda Hamming die haar titel veilig stelt !

Fred Handelaar vrij eenvoudig naar de zege met Cool and Fanatic

Cees Z Swagerman behoudt de langste adem in handen van FDrans van der Blonk

Sunlight Boszorg wint van kop af met de catchdriver Ruud Pools

 

Eerste koers, 2060 m:

     

1e

3

 

Avenir C                 

D.Minnema                                                      

1.18.4

2e

6

 

Zazou Enzelens           

     

3e

5

 

Sierra Angel              

     

4e

1

 

Velocity M               

     

Niet gestart: 2 Andaluz                           

   

Winnend 1,50  Pl. 1,10  1,30  1,30

Duo 4,50

Trio 19,80

 

             

Tweede koers, 2060 m:

     

1e

7

 

Ycoon                    

Mw. L. Hamming                                                  

1.21.2

2e

6

 

Windsor Forest           

     

3e

5

 

Zemmi Jay                

     

4e

4

 

Topseycret L             

     

Niet gestart: 8 Pepino Axkit                      

   

Winnend 1,20  Pl. 1,00  1,00  1,00

Duo 2,40

Trio 5,40

 

             

Derde koers, 2060 m:

     

1e

5

 

Cool and Fanatic         

F.L. Handelaar                                                  

1.19.4

2e

3

 

Zeb de Legume            

     

3e

6

 

Ybert Ling                

     

4e

8

 

Bright Look              

     

Niet gestart: 7 Badiah                            

   

Winnend 1,50  Pl. 1,00  1,50  1,90

Duo 7,70

Trio 27,30

 
             

Vierde koers, 2060 m:

     

1e

10

 

Mac Myra                 

J. de Leeuw                                                      

1.19.3

2e

6

 

Zita Ricardo             

     

3e

8

 

Anni Friesinger          

     

4e

7

 

Anthony Kym              

     

Niet gestart:          

     

Winnend 5,80  Pl. 1,50  2,60  2,30

Duo 45,30

Trio 740,10

 
             

Vijfde koers, 2060 m:

     

1e

10

 

Zurlo Toscana            

J. de Leeuw                                                 

1.19.1

2e

3

 

Angie Meadow             

     

3e

1

 

Zadini Migliore          

     

4e

4

 

Belle Jolie               

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,10  Pl. 1,60  3,40  2,10

Duo 12,90

Trio 142,10

 
             

Zesde koers, 1720 m:

     

1e

9

 

Cees Z Swagerman         

F.W. van der Blonk                                              

1.19.3

2e

5

 

Arvid Boko               

     

3e

8

 

Bokito Starlake          

     

4e

4

 

Zorro Apache             

     

Niet gestart:          

     

Winnend 10,70  Pl. 3,20  3,50  1,40

Duo 375,50

 

Kwartet Jackpot

             

Zevende koers, 2400 m:

     

1e

3

 

Yanko BD                 

J. de Leeuw                                                     

1.21.3

2e

10

 

Yokohama S               

     

3e

7

 

Zilver Sycamore          

     

4e

9

 

Baldacci                 

     

Niet gestart:          

     

Winnend 4,40  Pl. 1,40  2,30  1,40

Duo 21,10

Trio 55,90

 

             

Achtste koers, 2060 m:

     

1e

5

 

Sunlight Boszorg         

R.L.Pools                                                      

1.22.6

2e

1

 

C'est Ca                 

     

3e

6

 

Bruno Lanzarote          

     

4e

2

 

Adel van Jip             

     

Niet gestart: 8 Bregje Schermer                   

   

Winnend 2,40  Pl. 1,00  1,20  1,60

Duo 5,00

Trio 18,40

 
             

Totalisatoromzet: 19.343,30

     
             


 


Uitslagen van de meeting van Alkmaar maandag 19 november

'Pools Kwartet!'

Ruud Pools kent een zeer goede dag op de Alkmaarse Ovaaltje !
De pikeur uit Heiloo scoort 4 zeges en 3x een tweede plaats

Eerste koers, 2060 m:

       

1e

7

Cashflow                 

R.L.Pools                                                      

1,20,4

 

2e

2

Celinecolinda DZ         

       

3e

1

Come on Scott             

       

4e

4

Zephir                   

       

Niet gestart:          

       

Winnend 3,70  Pl. 1,60  7,50  4,00

Duo 25,40

Trio 77,60

 

 
             

Tweede koers, 2060 m:

       

1e

1

Lizzy Lane               

Mw.D.Pennekamp                                                 

1,19,7

 

2e

4

Bokito Starlake          

       

3e

6

Bob Wielinga             

       

4e

9

Zoef H                   

       

Niet gestart:          

       

Winnend 5,40  Pl. 1,30  1,20  1,40

Duo 8,20

Trio 103,60

 

 

             

Derde koers, 2060 m:

       

1e

8

Waldemar K               

R.L.Pools                                                      

1,19,7

 

2e

7

Zurlo Toscana            

       

3e

5

Celtic Boko              

       

4e

3

Cees Z Swagerman         

     

Niet gestart:          

       

Winnend 2,20  Pl. 1,30  1,80  1,30

Duo 15,20

Trio 47,70

 

 
             

Vierde koers, 2060 m:

       

1e

7

Anthony Kym              

Mw.H.Tjalsma                                                  

1,19,4

 

2e

1

Cool and Fanatic         

       

3e

4

Sevigny de l'Augre       

       

4e

3

Windsor Forest           

       

Niet gestart:          

       

Winnend 3,10  Pl. 1,40  1,20  3,20

Duo 4,20

Trio 54,40

 

 
             

Vijfde koers, 2060 m:

       

1e

2

Cremers Boy              

H.W. Schoonhoven                                                 

1,20,2

 

2e

1

Zadini Migliore          

       

3e

5

Abe van Camstra          

     

4e

3

Billhill West            

       

Niet gestart:          

       

Winnend 2,50  Pl. 1,50  3,90  1,20

Duo 64,50

Trio Jackpot

 

 
             

Zesde koers, 2060 m:

       

1e

4

Zilver Sycamore          

J.T.S.Dekker                                                   

1,20,0

 

2e

8

Bingo                    

       

3e

3

Ybert Ling               

       

4e

2

Aphrodite                

       

Niet gestart: 9 Topseycret L                      

     

Winnend 1,70  Pl. 1,10  1,60  2,10

Duo 7,80

Trio 50,10

 

 
             

Zevende koers, 2060 m:

       

1e

2

Sunlight Boszorg         

R.L.Pools                                                      

1,20,5

 

2e

9

Californiandream         

       

3e

7

Bruno Lanzarote          

       

4e

8

Best of Lane             

       

Niet gestart: 4 Yesterdayman                      

     

Winnend 8,90  Pl. 2,30  1,70  3,40

Duo 22,70

Trio 97,10

 

 
             

Achtste koers, 2060 m:

       

1e

11

Collin VP                

R.L.Pools                                                      

1,21,7

 

2e

9

Bianca Lady              

       

3e

6

Classic Look             

       

4e

10

Arvid Boko               

       

Niet gestart: 2 Zomaar jij                  8 Cash Renka                     

   

Winnend 3,60  Pl. 1,00  1,10  1,30

Duo 10,40

Trio 69,80

 

 
             

Negende koers, 2060 m:

       

1e

6

Yonker Fanatic           

B.J.Crebas                                                     

1,18,2

 

2e

8

Marcel Bos               

       

3e

4

York Baldwin             

       

4e

10

Warrior Boko             

       

Niet gestart:          

       

Winnend 2,50  Pl. 1,50  2,50  2,00

Duo 40,10

Trio 237,00

 

 
             

Tiende koers, 1100 m:

       

1e

3

Tusee JL                 

Mw.M.A.Pools                                                  

1,16,1

 

2e

7

Cash Hammering           

     

3e

1

Badiah                   

       

4e

2

Nottedestate Rex         

       

Niet gestart: 6 Arctic Challenge                   

     

Winnend 5,90  Pl. 1,70  1,80  1,60

Duo 48,30

Trio 425,70

 

 
             

Elfde koers, 2060 m:

       

1e

8

Zvetlena Fortuna         

Mw. H.F.Hofstra                                                

1,19,0

 

2e

5

Yanko BD                 

       

3e

3

Bright Look              

       

4e

4

Zeta Jones A             

       

Niet gestart:          

       

Winnend 4,60  Pl. 1,50  1,40  1,70

Duo 20,80

Trio 101,90

 

 
             

Twaalfde koers, 2400 m:

       

1e

9

Zazou Enzelens           

R.T. de Vlieger                                                  

1,19,4

 

2e

6

Mac Myra                 

       

3e

2

Baldacci                 

       

4e

5

Zwaan's Dean             

       

Niet gestart:          

       

Winnend 3,10  Pl. 1,70  1,60  3,20

Duo 8,80

Trio 104,50

 

 
             

Totalisatoromzet: €27.849,70

       


 


Uitslagen van de meeting van Alkmaar maandag 22 oktober

Aad Pools boekt een dubbel op het Alkmaarse Ovaaltje
In de 1e koers zegeviert Pools met C’est Ca voor trainster Chantal Mante

In de supersprint raast hij met Black Beauty Venus in de rondte

Voor Avenir C is er geen vuiltje aan de lucht en wint met Dennis Minnema

Grillige Waldermar K laat zijn fouten achterwegen en wint sterk met Ruud Pools

Hiltje Tjalsma geeft Anthony Kym een perfecte parcours en wint voor Zuni Tribe

Barjan weerstaat de aandringende Collin VP en wint met Bas Crebas

Baanspecialist Zilver Sycamore en John Dekker wederom niet te beschieten

Stal van der Blonk oogst in de stakes koers, zoon Frans wint met Baldacci en vader Andries wordt 2e

 

Eerste koers, 2060 m:

     

1e

3

 

C'est Ca                 

M.A.Pools                                                      

1.21.8

2e

7

 

Cashflow                 

     

3e

6

 

Californiandream          

     

4e

8

 

Coominya                 

     

Niet gestart:          

     

Winnend 7,00  Pl. 1,50  1,50  1,30

Duo 33,70

Trio 82,00

 
             

Tweede koers, 2060 m:

     

1e

7

 

Anthony Kym              

Mw. H. Tjalsma                                                   

1.18.7

2e

6

 

Zuni Tribe               

     

3e

5

 

Yanko BD                 

     

4e

8

 

Warango Meadow           

   

Niet gestart:          

     

Winnend 5,60  Pl. 2,30  1,20  1,90

Duo 15,30

Trio 190,40

 
             

Derde koers, 2060 m:

     

1e

5

 

Barjan                   

B.J. Crebas                                                     

1.20.6

2e

8

 

Collin VP                

     

3e

3

 

Ariba Sycamore / 6 Zomaar jij             

   

4e

6

 

Zomaar jij / 3 Ariba Sycamore                

   

Niet gestart:          

     

Winnend 2,90  Pl. 2,00  1,70  3,00  1,90

Duo 13,90

Trio 75,40  59,50

 
             

Vierde koers, 2400 m:

     

1e

3

 

Avenir C                 

D.Minnema                                                      

1.21.7

2e

4

 

Vigo Ricardo             

     

3e

6

 

Zazou Enzelens           

     

4e

5

 

Mac Myra                 

     

Niet gestart: 1 Tonus du Hamet          

     

Winnend 1,70  Pl. 1,10  1,60  1,10

Duo 18,50

Trio 47,80

 
             

Vijfde koers, 2060 m:

     

1e

5

 

Zilver Sycamore          

J.T.S.Dekker                                                   

1.19.3

2e

9

 

Bingo                    

     

3e

7

 

Bjorn Baldwin            

     

4e

2

 

Aussiestrausie           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,40  Pl. 1,10  1,60  1,60

Duo 5,10

Trio 31,20

 
             

Zesde koers, 1720 m:

     

1e

9

 

Waldemar K               

R.L.Pools                                                      

1.18.1

2e

10

 

Angie Meadow             

     

3e

2

 

Cees Z Swagerman         

   

4e

8

 

Bijou Cartouche          

     

Niet gestart:          

     

Winnend 8,00  Pl. 3,00  3,00  2,10

Duo 70,00

Kwartet 512,80

 
             

Zevende koers, 1100 m:

     

1e

2

 

Black Beauty Venus       

M.A. Pools                                                       

1.16.4

2e

3

 

Yankee Attack            

     

3e

6

 

Badiah                   

     

4e

7

 

Nottedestate Rex         

     

Niet gestart: 8 Cash Hammering            

     

Winnend 1,90  Pl. 1,30  1,80  1,60

Duo 5,90

Trio 36,00

 

             

Achtste koers, 2060 m:

     

1e

2

 

Baldacci                 

F.W. van der Blonk                                              

1.19.9

2e

6

 

Bright Look              

     

3e

7

 

Don Migliore             

     

4e

3

 

Yokohama S               

     

Niet gestart: 1 Andrea Starlake                   

   

Winnend 3,30  Pl. 2,00  2,20  5,00

Duo 24,70

Trio 127,80

 
             

Totalisatoromzet: 21.801,7

     

 


Donderdag 18 oktober,

Maandag
22 oktober a.s. 8 koersen waaronder Alkmaars Bronzen Stakes

Yokohama S en Kees Zijp de te kloppen combinatie in Bronzen Stakes

Eerste start om
18.20 uur.

Prognose door Kees Voshol


KOERS 1 –  2060 meter met autostart

Nakoersen keuze:          

7 Cashflow 
8 Coominya
3 C'est Ca                 
5 Bruno Lanzarote         


outsider:  
6
Californiandream



KOERS 2 – 
2060 meter bandenstart

Nakoersen keuze:

2 Adelaide Boko            
6 Zuni Tribe               
4 Axel Cartouche           
1 Zeb de Legume            

outsider:  
7 Anthony Kym              


Victory Five
spel  

KOERS 3 – 2060 meter  bandenstart
V5 I

Nakoersen keuze:

8 Collin VP V5                 
5 Barjan  
V5     
7 Cash Renka  
V5                   
2 Bendith


outsider:  
3
Ariba Sycamore              


 

KOERS 4 – 2400-2425 meter bandenstart
V5 II
Nakoersen keuze:
         
3 Avenir C
V5                    
6 Zazou Enzelens 
V5             
5 Mac Myra 
V5                   
8 Yke Heikant              

outsider:  
2 Windfallmeadow




KOERS 5 –  2060 meter met autostart

V5 III
Nakoersen keuze:

5 Zilver Sycamore V5         
6 Zaletta Boko             
9 Bingo 
1 Waikiki Sycamore        

outsider:  
7 Bjorn Baldwin            



KOERS 6 –  1720 meter met autostart
V5 IV + Kwartet

Nakoersen keuze:

2 Cees Z Swagerman V5       
1 Candy Well 
V5                
8 Bijou Cartouche
V5            
6 Cycloon Frejo 
V5             

outsider:  
10 Angie Meadow             

  

KOERS 7 – 
1100 meter met autostart
V5 V

Nakoersen keuze:

8 Cash Hammering V5        
2 Black Beauty Venus 
V5    
5 Tusee JL 
V5                 
3 Yankee Attack            

outsider:  
7  Nottedestate Rex             




KOERS 8 –
2060 meter
bandenstart
BRONZEN STAKES
 
Nakoersen keuze:

3 Yokohama S               
1 Andrea Starlake          
2 Baldacci  
4 Briadite van ATM         
     
outsider:  
6 Bright Look              

 


Uitslagen van de meeting van Alkmaar zondag 14 oktober,

'Stal Crébas heerst niet alleen met vijf dagzeges maar ook in de 4 1/2 kilometer van Alkmaar'

Zeus Oldeson heeft met Rick Ebbinge de langste adem en verslaan stalgenoot Yonker Fanatic in de langste koers van Europa

Zeus Oldeson en Rick Ebbinge, vooraf had de pikeur nog zijn bedenkingen over hun kansen op de baan van Alkmaar

Rick Ebbinge en Ruud Pools boeken ieder drie zeges waarvan de eerste een double voor eigenaar Hymia BV 
en de laatste een double voor hoofdsponsor Starlake Stable/de Groot

Pacha de la Frette en Christophe de Groote op eenvoudige wijze de nieuwe sprintkampioenen van Alkmaar

Fred Handelaar draagt ook zijn steentje bij aan het succes van stal Crébas door te opnenen met Cool and Fanatic

Rick Ebbinge zet met Cash Renka op fraaie wijze zijn eerste stap naar zijn triple aan zeges 

Ycoon en Linda Hamming zijn wederom een maatje te groor in de monté en boekt zijn 5e zege van dit seizoen

Bokito Starlake en Be nice Starlake maken in handen van Ruud Pools voor eigenaar de Groot het feest compleet

Zege nummer 22 uit 35 starts voor Zioletta D, uiteraard was Ebbinge weer de winnende stuurman

Zuni Tribe en Dennis Minnema nemen ook deel aan het feestje van de stal door Yokohama S te verslaan

Zilver Sycamore en John Dekker tekenen voor eenvoudig voor zege nummer 8 van dit seizoen

Ruud Pools en Belle Jolie hebben middels fotofinish het laatste woord voor eigenaar MELO Bouw waarbij Pools zijn derde turft

Eerste koers, 2060 m:

 

 

 

1e

5

 

Cool and Fanatic         

F.L. Handelaar                                                  

1,19

2e

1

 

Beauty Swagerman         

 

 

3e

7

 

Big Brown                

 

 

 

4e

3

 

Zeno Summerland          

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 1,60  Pl. 1,10  2,80  1,20

Duo 21,20

Trio 51,30

 

 

 

 

 

 

 

 

Tweede koers, 2060 m:

 

 

 

1e

7

 

Cash Renka               

H. Ebbinge                                                  

1,22

2e

10

 

Bianca Lady              

 

 

 

3e

2

 

Betty Boop               

 

 

 

4e

6

 

Adagio M                 

 

 

 

Niet gestart: 5 Best of Lane                      

 

 

Winnend 5,50  Pl. 1,80  1,40  2,00

Duo 9,90

Trio 31,80

 

 

 

 

 

 

 

 

Derde koers, 2060 m:

 

 

 

1e

4

 

Ycoon                    

Mw. L. Hamming                                                  

1,18,4

2e

7

 

Prazer Bocain            

 

 

 

3e

5

 

Young Girl Mack          

 

 

 

4e

3

 

Yorky van Bremen         

 

 

Niet gestart: 6 Aktie                              

 

 

 

Winnend 1,50  Pl. 1,10  1,20  1,30

Duo 4,50

Trio 31,60

 

 

 

 

 

 

 

 

Vierde koers, 1720 m:

 

 

 

1e

5

 

Bokito Starlake          

R.L. Pools                                                      

1,19,3

2e

4

 

Zatopek Joe               

 

 

 

3e

1

 

Ace                      

 

 

 

4e

9

 

Candy Well               

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 2,30  Pl. 1,50  3,40  2,40

Duo 33,10

Trio 484,80

 

 

 

 

 

 

 

 

Vijfde koers, 2060 m:

 

 

 

1e

6

 

Zioletta D               

H. Ebbinge                                                       

1.17.6

2e

1

 

VIP Fortuna              

 

 

 

3e

9

 

Zazou Enzelens           

 

 

 

4e

10

 

Sierra Angel             

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 1,40 Pl. 1,30  2,50  1,80

Duo 20,30

Trio 64,80

 

 

 

 

 

 

 

 

Zesde koers, 2060 m:

 

 

 

1e

8

 

Zuni Tribe               

D. Minnema                                                      

1.19,5

2e

9

 

Yokohama S               

 

 

 

3e

2

 

Bombazo Yaya             

 

 

 

4e

4

 

Warango Meadow           

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 9,50  Pl. 2,20  1,30  1,70

Duo 41,50

Kwartet 541,60

 

 

 

 

 

 

 

 

Zevende koers, 2060 m:

 

 

 

1e

7

 

Zilver Sycamore          

J.T.S. Dekker                                                   

1,18,8

2e

4

 

Zeb de Legume            

 

 

 

3e

10

 

Zaletta Boko             

 

 

 

4e

1

 

Angie Meadow             

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 1,70  Pl. 1,30  2,40  1,60

Duo 11,90

Trio 53,30

 

 

 

 

 

 

 

 

Achtste koers, 4545 m: 4 1/2 km

 

 

 

1e

8

 

Zeus Oldeson             

H. Ebbinge          

1,20,2

2e

10

 

Yonker Fanatic           

 

 

 

3e

1

 

Young Mr Mo              

 

 

 

4e

11

 

Valeur le Blanc          

 

 

 

Niet gestart: 3 Zenith BD                         

 

 

Winnend 10,80  Pl. 2,00  1,80  3,10

Duo 37,00

Trio 330,00

 

 

 

 

 

 

 

 

Negende koers, 2060 m:

 

 

 

1e

2

 

Be nice Starlake         

R.L. Pools                                                      

1,21,6

2e

4

 

Calypso Bravado          

 

 

 

3e

3

 

Californiandream         

 

 

 

4e

9

 

Classic Look             

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 4,20  Pl. 1,90  1,50  2,10

Duo 11,40

Trio 94,90

V5 135,40

 

 

 

 

 

 

 

Tiende koers, 1720 m:

 

 

 

1e

3

 

Pacha de la Frette       

C. De Groote                                                    

1,16,5

2e

4

 

Vesper Scimitar          

 

 

 

3e

7

 

Warrior Boko             

 

 

 

4e

1

 

Zoon van Minne           

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 2,00  Pl. 1,80  4,30  2,00

Duo 29,10

Trio 60,70

 

 

 

 

 

 

 

 

Elfde koers, 2060 m:

 

 

 

1e

3

 

Belle Jolie               

R.L. Pools                                                      

1,21,3

2e

7

 

Andrys van Unia          

 

 

 

3e

9

 

Bijou Cartouche          

 

 

 

4e

1

 

Axe Santana              

 

 

 

Niet gestart: 8 Montanara                         

 

 

Winnend 5,00  Pl. 1,80  3,70  1,90

Duo 46,80

Trio 226,50

Kwartet 0

 

 

 

 

 

 

 

Totalisatoromzet: 56014,7

 

 

 

 


Dinsdag 9 oktober,

Zondag 14 oktober : De
4
½ km van Alkmaar !

Lukt het baanspecialist Yonker Fanatic de Franse kilometervreter Magnat Crown voor te blijven ?

vs

 

*Nakoersen tip van de dag:  Bombazo Yaya    (koers 6 )  
*Nakoersen klapper van de dag:
  Ariba Sycamore   (koers 9 )    




Eerste start om
13.30 uur.


programma Alkmaar


 

Prognose door Niels Glas


KOERS 1 –  2060 meter met autostart

Nakoersen keuze:
          

6 Cool and Fanatic
7 Big Brown
4 Bo Oldeson
1 Beauty Swagerman


outsider:  
6 Zellino Frejo



KOERS 2 – 
2060 meter bandenstart

Nakoersen keuze:

2 Betty Boop    
8 Bobo Honeur
10 Bianca Lady
3   Bruno Lanzarote

outsider:  
5 Best of Lane


 

KOERS 3 – 2060 meter  bandenstart
Het paard nummer 6 moeten 20 meter geven aan het eerste band
Het paard nummer 7 moeten 40 meter geven aan het eerste band


Nakoersen keuze:
         
4 Ycoon
3 Yorky van Bremen
5 Young Girl Mack
1 Yannick Meadow

outsider:  
7 Prazer Bocain  


 

KOERS 4 – 1720 meter met autostart

Nakoersen keuze:
         
5 Bokito Starlake
7 Caitlin Hanover
3 Barjan
8 Creme dela Creme

outsider:  
1 Ace



Victory Five
spel
  

KOERS 5 –  2060
meter met autostart   
 
V5 I

Nakoersen keuze:

6 Zioletta D V5
9 Zazou Enzelens
7 Mac Myra
3 Windfall Meadow

outsider:  
2 Youri Charisma




KOERS 6 –  2060 meter met autostart
V5 II

Nakoersen keuze:

2 Bombazo YaYa V5  
9 Yokohama S
V5
8 Zuni Tribe
V5
5 Zvetlana Fortuna


outsider:  
7 Windsor Forest - 6 Baldacci


  

KOERS 7 –  2060 meter met autostart
V5 III

Nakoersen keuze:

7 Zilver Sycamore V5
5 Zurlo Toscana
6 Waikiki Sycamore
1 Angie Meadow

outsider:  
10 Zaletta Boko - 3 Ace of Spades        



KOERS 8 – 4545
meter
bandenstart
De paarden 7 tot en met 12 moeten 20 meter geven aan het eerste band
Het paard nummer 13 moeten 40 meter geven aan het eerste band

V5 IV
 
Nakoersen keuze:

10 Yonker Fanatic
V5
13 Magant Crown
V5
8   Zeus Oldeson
V5
11 Valeur le Blanc

     
outsider:  
9 Yorick Stardust




KOERS 9 –
2060 meter met autostart
V5 V

Nakoersen keuze:

10 Ariba Sycamore 
V5 
4  Calypso Bravado
V5
2  Be Nice Starlake
V5
1  Chill Out

outsider:  
8 Bendith

               
 


KOERS 10 –
1720 meter met autostart

Nakoersen keuze:


3 Pacha de la Frette
2 Cash Hammering
1 Zoon van Minne
7 Warrior Boko


outsider:  
8 Enchanter





KOERS 11 –
2060 meter met autostart
 
Nakoersen keuze:
         
6 Co Go Harley
5 Briadite van ATM
3 Belle Jolie
7 Andrys van Unia

outsider:  
4 Cees Z Swagerman - 2 Agnes VB






succes !


Uitslagen van de meeting van Alkmaar maandag 24 september,

Bokito Starlake scoort in de openingskoers met zijn vaste rijder Ruud Pools

Vigo Ricardo neemt resoluut de leiding en komt met Linda Hamming nimmer in gevaar

Calypso Bravado wint met 1 lengte voorsprong na een zeer tactische rit van Bas Crebas

Big Brown (Jaap Terstal) ondanks een harde opening te sterk voor de tegenstanders

Ondanks een optimale koers moet Zilver Sycamore zijn benen strekken en klopt daarbij Bombazo Yaya

Kanshebber Bijou Cartouche wordt naar de bloemen gestuurd door catchdriver John de Leeuw

Yourlatesttrick en Cees Kramer winnen de amateurkoers voor baanspecialist Zvetlena Fortuna

Eigenaartrainer dhr Meijer ziet na tevredenheid zijn Belle Jolie winnen met Ruud Pools

De laatste koers op een kletsnat Alkmaar wordt een prooi voor Mac Myra en John de Leeuw


klik hier voor alle uitslagen met uitbetalingen!


 


Uitslagen van de meeting van Alkmaar maandag 27 augustus,

Dennis Minnema mag op de maandagavond 2x voorrijden !
Met Bendith wint hij in de beginnersklasse voor eigenaartrainer Theo Walraven
Barjan is in de slotkoers de snelste, dat betekend de 3e zege voor stal Crebas

Prazer Bocian maakt zijn handicap makkelijk goed en wint eenvoudig

Ace of Spades keert terug op Alkmaar en pakt de draag weer op een zege

Tanja Huisman neemt resoluut de leiding en komt nimmer in gevaar met Beautyborn Axkit

Na een prachtig finish steek Bon Amie St zijn neus het verste uit en wint met Carolien Aalbers

Baanspecialist Ruud Pools stuurt de kleine maar dappere Zambesi Baldwin naar een ritzege

Ondanks een zware slotronde kunnen ze de fraaie vos Zioletta D niet stoppen

Eindelijk is daar de zege voor Ceep Zijp met zijn Yokohama S !

Nederlands Kampioen Fred Handelaar wint met Abel Fly AB ondanks een winnend cote van 5 tegen 1

 



Eerste koers, 2060 m:

1e 8 Bendith D. Minnema 1.23,2
2e 2 Folda Storm
3e 6 Cyrene Promise
4e 4 Carmen FD

Niet gestart:

Winnend 6,50 Pl. 1,60 2,40 1,30 Kpl 128,50 Trio 203,20 Kwartet niet mogelijk



Tweede koers, 2060 m:

1e 7 Prazer Bocain Mw. A.A. de Heer 1.17,6
2e 5 Zicero Boko
3e 2 Yannick Meadow
4e 4 Yorky van Bremen

Niet gestart:

Winnend 1,60 Pl. 1,20 1,20 1,60 Kpl 4,80 Trio 11,50



Derde koers, 2060 m:

1e 7 Ace of Spades H.W. Langeweg jr. 1.20,1
2e 1 Agnes VB
3e 6 Alysia B
4e 9 Savannah's Boy

Niet gestart:

Winnend 5,30 Pl. 2,70 3,90 2,60 Kpl 154,30 Trio 1780,00 Kwartet niet mogelijk



Vierde koers, 2060 m:

1e 2 Beautyborn Axkit Mw. T. Huisman 1.19,1
2e 4 Ariane Spendic
3e 5 Lili Marleen
4e 7 Tonus du Hamet

Niet gestart: 8 Zilver Sycamore

Winnend 3,20 Pl. 1,70 1,60 1,90 Kpl 10,60 Trio 65,70 Kwartet niet mogelijk



Vijfde koers, 2060 m:

1e 10 Bon Amie ST Mw. C.D. Aalbers 1.19,7
2e 7 Bright Look
3e 8 Arianeheuvelland
4e 3 Alfonso Starlake

Niet gestart:

Winnend 5,10 Pl. 2,40 2,60 1,40 Kpl 35,30 Trio 137,40 Kwartet niet mogelijk



Zesde koers, 2060 m:

1e 10 Zambesi Baldwin R.L. Pools 1.20,6
2e 3 Cees Z Swagerman
3e 7 Ariba Sycamore
4e 4 Anne K

Niet gestart:

Winnend 4,50 Pl. 1,50 1,90 39,90 Kpl 17,90

Trio niet

mogelijk Kwartet 1123,80



Zevende koers, 2060 m:

1e 8 Zioletta D H. Ebbinge 1.18,5
2e 5 Windfallmeadow
3e 10 Jaguar Face
4e 1 Atleet Vredebest

Niet gestart:

Winnend 1,80 Pl. 1,30 1,90 1,60 Kpl 12,30 Trio 50,50 Kwartet niet mogelijk



Achtste koers, 2400 m:

1e 5 Yokohama S C.W.A. Zijp 1.21,5
2e 1 Wiske Rider
3e 8 Anni Friesinger
4e 7 Sofia de Bassiere

Niet gestart: 4 Yozgat 6 Zuni Tribe

Winnend 2,40 Pl. 1,10 1,20 1,10 Kpl 8,80 Trio 26,30 Kwartet niet mogelijk



Negende koers, 2060 m:

1e 8 Abel Fly AB F.L. Handelaar 1.20,6
2e 1 Bronzesummerland
3e 7 Belong To Me S
4e 2 Capital C

Niet gestart:

Winnend 5,50 Pl. 1,50 3,40 1,80 Kpl 127,80 Trio 268,50 Kwartet niet mogelijk



Tiende koers, 2060 m:

1e 5 Barjan D. Minnema 1.22,8
2e 3 Adagio M
3e 4 Ace
4e 8 Be Fabulous

Niet gestart: 1 Bram Wielinga

Winnend 2,30 Pl. 1,10 1,30 1,30 Kpl 11,50 Trio 35,10 Kwartet niet mogelijk

 

Totalisatoromzet: 27188,7
 


Donderdag 23 augustus ,

Maandag 27 augustus  a.s.

*Nakoersen tip van de dag:  Andy Meadow   (koers 6)  
*Nakoersen klapper van de dag:
  Cassari   (koers 9 )    


Eerste start om
18.20 uur.
programma Alkmaar


 

Prognose door Niels Glas


KOERS 1 –  2060 meter met autostart

Nakoersen keuze:
          

3 Bruno Lanzerote
6 Cyrene Promise
7 Alano Apache
1 Yucatan W


outsider:  
5 Brainwave




KOERS 2 – 
2060 meter bandenstart

Nakoersen keuze:

7 Prazer Bocain + 40 meter
5 Zicero Boko
+ 20 meter
4 Yorky van Bremen
+ 20 meter
6 Wim Wielinga
+ 40 meter

outsider:  
3 Ton Jeu





Victory Five
spel
  

KOERS 3 –  2060
meter met autostart   
 
V5 I

Nakoersen keuze:

3 Believe in me V5
7 Ace of Spades  
V5       
9 Savannah´s Boy
V5
2 Dokes Vege


outsider:  
6 Alysia B    




KOERS 4 –  2060 meter met autostart
V5 II

Nakoersen keuze:

8 Zilver Sycamore  V5
2 Beautyborn Axkit 
V5
9 Baco Boy
4 Ariane Spendic


outsider:  
3 Bep Swagerman


  

KOERS 5 –  2060 meter met autostart
V5 III

Nakoersen keuze:

10 Bon Amie ST V5
4  Arianeheuvelland
V5
1 Axel Cartouche
7 Bright Look


outsider:  
6 Amper Vryenesse
        





KOERS 6 –
2060 meter met autostart
V5 IV
 
Nakoersen keuze:

11 Andy Meadow
V5
3   Cees Z Swagerman
V5
10 Zambezi Baldwin
1  Brenda
     
outsider:  
6 Erette Vivant




KOERS 7 –
1720 meter met autostart
V5 V

Nakoersen keuze:

8   Zioletta D V5
10 Jaguar Face
5   Windfall Meadow
6   Alpamayo Montana


outsider:  
2 Andes Lion
       
               
 


KOERS 8 – 2400 meter
bandenstart

Nakoersen keuze:


5 Yokohama S
+ 20 meter
6 Zuni Tribe
+ 20 meter
8 Annie Friesinger
+ 20 meter
1 Wiske Rider

outsider:  
7 Sofie de Bassiere 
+ 20 meter




KOERS
9
2060 meter met autostart
 
Nakoersen keuze:
         
5 Cassari
2 Capital C
1 Bronzesummerland
8 Abel Fly AB

outsider:  
7 Belong to me S



KOERS 10 – 2060 meter met autostart

Nakoersen keuze:
         
5 Barjan
2 Certo Certtius
4 Ace
7 Ustang  de Neuvy

outsider:  
3 Adagio M
 


succes !


Uitslagen van de meeting van Alkmaar zondag 19 augustus,'

'Abel Hanover driemaal Stakesrecht'

Drie zeges voor stal de Vlieger en stal Crébas
Dubbels voor Rob de Vlieger, eigenaar Huug van Dijk en Frans van der Blonk namens stal Swagerman

Linda Hamming toont haar monté vorm door daags na Heino ook op Ovaaltje met Ycoon haar zege te pakken, km tijd: 1.15,5 ! 

Kees de Groot zegeviert fraai met Zazou Enzelens in gelegenheidskoers

Eerste koers, 1720 m:

 

 

 

1e

7

 

Billy Norton             

R.T. de Vlieger                                                 

1.19,4

2e

8

 

Capital C                

 

 

 

3e

3

 

Bokito Starlake           

 

 

 

4e

6

 

Belle Jolie              

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 2,60  Pl. 1,20  1,90  1,30

Duo 15,10

Trio 57,90

 

 

 

 

 

 

 

 

Tweede koers, 1720 m:

 

 

 

1e

4

 

Ycoon                    

Mw. L. Hamming                                           

1.15,5

2e

2

 

Yorky van Bremen         

 

 

3e

6

 

Vanitas d'Echo           

 

 

 

4e

3

 

Yke Starlake             

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 4,10  Pl. 1,50  1,20  1,70

Duo 9,10

Trio 33,60

 

 

 

 

 

 

 

 

Derde koers, 1720 m:

 

 

 

1e

7

 

Bep Swagerman            

F.W. van der Blonk                                              

1.20,4

2e

3

 

Yardan Frejo             

 

 

 

3e

4

 

Banshee Meadow           

 

 

4e

8

 

Montanara                

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 9,30  Pl. 2,00  9,00  6,00

Duo 77.30

Trio Jackpot

 

 

 

 

 

 

 

 

Vierde koers, 1720 m:

 

 

 

1e

8

 

Arianeheuvelland         

H. Ebbinge                                                      

1.17,2

2e

7

 

Scarlet Hanover          

 

 

 

3e

5

 

Bitchy M                 

 

 

 

4e

3

 

Angie Meadow             

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 1,50  Pl. 1,10  2,40  1,60

Duo 31,5

Trio 195,10

 

 

 

 

 

 

 

 

Vijfde koers, 1720 m:

 

 

 

1e

3

 

Cees Z Swagerman         

F.W. van der Blonk                                              

1.19,7

2e

10

 

Barjan                   

 

 

 

3e

9

 

Charlize Star            

 

 

 

4e

7

 

Cyrene Promise           

 

 

 

Niet gestart: 8 Classicwoldhoeve                  

 

 

Winnend 5,10  Pl. 1,70  1,40  5,60

Duo 26,60

Trio 275,60

 

 

 

 

 

 

 

 

Zesde koers, 1720 m:

 

 

 

1e

6

 

Zazou Enzelens           

C. de Groot                                                     

1.16,8

2e

7

 

Velocity M               

 

 

 

3e

4

 

Mac Myra                 

 

 

 

4e

8

 

Amarianne Frejo          

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 3,90  Pl. 1,30  1,70  1,20

Duo 29,60

Trio 116,80

 

 

 

 

 

 

 

 

Zevende koers, 1720 m:

 

 

 

1e

2

 

Bianca Lady              

J. de Leeuw                                                     

1.20,1

2e

9

 

Erette Vivant            

 

 

 

3e

1

 

Bazooka Joe              

 

 

 

4e

3

 

Cashflow                 

 

 

 

Niet gestart: 5 Best van Frejo                    

 

 

Winnend 4,70  Pl. 1,30  3,20  1,50

Duo 15,40

Trio 53,40

 

 

 

 

 

 

 

 

Achtste koers, 1720 m:

 

 

 

1e

6

 

Scoubidou                

D. Minnema                                                       

1.17,3

2e

7

 

Adelaide Boko            

 

 

 

3e

2

 

Yannick Meadow           

 

 

4e

11

 

Alfons Migliore          

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 3,50  Pl. 1,60  1,50  2,60

Duo 19,40

 

Kwartet 516,70

 

 

 

 

 

 

 

Negende koers, 1720 m:

 

 

 

1e

1

 

Antara Tart BN           

G.J. de Vries                                                   

1.17,8

2e

10

 

Savannah's Boy           

 

 

 

3e

9

 

Zeb de Legume            

 

 

 

4e

7

 

Za Za Newport            

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 1,90  Pl. 1,90  1,40  4,00

Duo 9,70

Trio 211,30

V5 87,70

 

 

 

 

 

 

(3-6-2-6-1)

Tiende koers, 2060 m:

 

 

 

1e

4

 

Abel Hanover             

R.T. de Vlieger                                                 

1.18,3

2e

1

 

Yokohama S               

 

 

 

3e

6

 

Bright Look              

 

 

 

4e

5

 

Zelina Frejo             

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

Winnend 1,70  Pl. 1,00  1,00  1,10

Duo 3,70

Trio 8,90

 

 

 

 

 

 

 

 

Elfde koers, 1720 m:

 

 

 

1e

7

 

Yonker Fanatic           

B.J. Crebas                                                     

1.15,7

2e

8

 

Cash Hammering