Sluit deze nakoersenpagina af en ga terug naar Homepage




VOOR-EN NABESCHOUWING 

OP DE KOERSEN VAN WOLVEGA ZATERDAG 30 April
video's (indien beschikbaar) Karel Bonekamp

<van elke winnaar kunnen wij voor u een collage maken, klik hier om een voorbeeld te bekijken>


waardeert u ook wat nakoersen dagelijks doet? en nog geen donateur?
laat dat dan blijken door ons te steunen en klik hierboven op de banner, alvast bedankt!


Resultaten van de koersen te Victoria Park Wolvega 30 april,

Ariane Beemd (R. Bakker) blijft Aida Boko nipt voor in de vier jarige merrie stakes


Robin Bakker scoort een dubbel als rijder, Aad Schermer wint netjes voor eigenaartrainer G. Groen

Andersik Well scoort in de 1e koers met trainer Hans Bot

Amigo Butcher en Rob de Vlieger blijft concurrent Billy the Quick net voor

Bingo voor eigenaar/fokker/trainer Joop van Dam !

Rick Ebbinge en Zie zo Medo winnen hun race in 1.15,7

Geen vuiltje aan de vlucht voor Zjohnny Cash en Sjoukje Wagenaar

Leonie Kallis wint met Super Keller in de koers voor amateurs en amatrices

Annie Friesinger glijdt naar de overwinning in handen van Niels Jongejans


 

Eerste koers, 2100 m:

 

 

 

 

1e

3

 

Andersik Well            

J.C.Bot                                                        

1,17,6

 

2e

2

 

Zarda de Linde           

 

 

 

 

3e

9

 

Yewel Kingsdeep           

 

 

 

4e

8

 

Arabella Ling            

 

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

 

Winnend 12,10  Pl. 2,30  1,60  1,80

Kpl 99,70

Trio 150,10

Kwartet -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tweede koers, 2100 m:

 

 

 

 

1e

5

 

Amigo Butcher            

R.T. de Vlieger                                                  

1,16,8

 

2e

3

 

Billy the Quick          

 

 

 

 

3e

10

 

Ariane Spendic           

 

 

 

 

4e

9

 

Zahra Greenacre          

 

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

 

Winnend 2,50  Pl. 1,80  2,20  37,90

Kpl 13,90

Trio 155,50

Kwartet -

Dubbel w. 40,60

 

 

 

 

 

 

 

 

Derde koers, 2100 m:

 

 

 

 

1e

6

 

Bingo                    

R.L.Pools                                                      

1,20,7

 

2e

9

 

Bibi Beemd               

 

 

 

 

3e

8

 

Bas van Honey            

 

 

 

 

4e

3

 

Britt Buitenzorg          

 

 

 

 

Niet gestart: 1 Beyonce Marke               2 Baltimore Bullit               

 

 

Winnend 8,70  Pl. 2,90  2,40  0,00

Kpl 71,50

Trio 1730,50

Kwartet -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vierde koers, 2100 m:

 

 

 

 

1e

5

 

Zie Zo Medo              

H. Ebbinge                                                       

1,15,7

 

2e

4

 

Andaluz                  

 

 

 

 

3e

8

 

Alwaysontherun           

 

 

 

 

4e

2

 

Zizazimoko               

 

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

 

Winnend 3,30  Pl. 1,90  2,70  1,70

Kpl 16,70

Trio 123,90

Kwartet -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vijfde koers, 1609 m:

 

 

 

 

1e

1

 

Zjohnny Cash             

Mw.S.Wagenaar                                                 

1,14,8

 

2e

8

 

Akzent                   

 

 

 

 

3e

6

 

Velocity M               

 

 

 

 

4e

2

 

Ueda Stardust             

 

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

 

Winnend 1,70  Pl. 1,10  1,20  1,20

Kpl 2,50

Trio 7,10

Kwartet -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zesde koers, 2100 m:

 

 

 

 

1e

4

 

Super Keller             

Mw.L.P.A.Kalis                                                

1,15,5

 

2e

7

 

Ultra Force              

 

 

 

 

3e

3

 

Dante de Linde           

 

 

 

 

4e

8

 

Gondar Park              

 

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

 

Winnend 6,00  Pl. 1,70  1,60  1,70

Kpl 118,90

Trio 229,60

Kwartet -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zevende koers, 2100 m:

 

 

 

 

1e

7

 

Aad Schermer             

R.Bakker                                                       

1,17,9

 

2e

9

 

Aruba BB                 

 

 

 

 

3e

2

 

Savannah's Boy           

 

 

 

 

4e

5

 

Zhorea Boko              

 

 

 

 

Niet gestart: 8 Allure Kievitshof                  

 

 

 

Winnend 5,70  Pl. 2,20  1,90  1,90

Kpl 26,30

Trio 152,90

Kwartet -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Achtste koers, 2100 m:

 

 

 

 

1e

4

 

Ariane Beemd             

R.Bakker                                                       

1,14,6

 

2e

1

 

Aida Boko                 

 

 

 

 

3e

8

 

Anky Kievitshof          

 

 

 

 

4e

5

 

Attica River             

 

 

 

 

Niet gestart: 6 Arouse Boko                       

 

 

 

Winnend 2,10  Pl. 1,10  1,00  1,10

Kpl 3,00

Trio 24,70

Kwartet -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Negende koers, 2100 m:

 

 

 

 

1e

2

 

Anni Friesinger          

N.Jongejans                                                    

1,17,4

 

2e

6

 

Angelique Transs R       

 

 

 

3e

9

 

Youthful Hanover         

 

 

 

 

4e

5

 

Amazing Polly            

 

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

 

Winnend 5,60  Pl. 1,60  2,70  2,00

Kpl 33,70

Trio 114,30

Kwartet -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Totalisatoromzet: 32152

 

 

 

 



 

* Mochten wij video's van de koersen beschikbaar krijgen gesteld dan plaatsen wij die er altijd  bij.
   Het heeft dus geen zin om te vragen of we ook video's van bepaalde koersen hebben.


Programma en tips voor Wolvega 30 april aanvang 18.00  !


           





programma Wolvega








KOERS 1 –  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet-
6
As Promised
9
Yewel Kingsdeep

Nakoersen kanshebber(s)
2
Zarda de Linde
3
Andersik Wel

Nakoersen outsider(s)
1
Ziesolo
7 Arianeheuvelland 




KOERS 2 –  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet
11
Brandy Energy
5   Amigo Butcher

Nakoersen kanshebber(s)
3
Billy the Quick
9
Zahra Greenacre

Nakoersen outsider(s)
 Abeecee Quick
10
Ariane Spendic




KOERS 3 –  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet
5
Bronsvlinder
4
Best of Love

Nakoersen kanshebber(s)
2
Baltimore Bullit
9
Bibi Beemd

Nakoersen outsider(s)
6
Bingo
7
Buzzerd Boko




KOERS 4 –  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet
1
Zilver Lining
5
Zie Zo Medo

Nakoersen kanshebber(s)
8
Alwaysontherun
2
Zizazimoko

Nakoersen outsider(s)
4
Andaluz
6
Alexander Arlo




KOERS 5 –  1609 meter met autostart

Nakoersen favoriet
1
Zjohnny Cash
8
Akzent 

Nakoersen kanshebber(s)
6
Velocity M
4
Unique Victory

Nakoersen outsider(s)
2
Ueda Stardust  




KOERS 6 –  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet
3
Dante de Linde
8
Gondar Park

Nakoersen kanshebber(s)
4
Super Keller
7
Ultra Force
6
Miguelitto Mag

Nakoersen outsider(s)
5
Zorba Oldeson




KOERS 7 –  2100 meter met autostart   

Nakoersen favoriet
2 Savannah´s Boy
9 Aruba BB

Nakoersen kanshebber(s)
8  
Allure Kievitshof
10
Kain Face
7   Aad Schermer

Nakoersen outsider(s)
11
Allround Butcher
12
Zaraiya




KOERS 8 –  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet
1
Aida Boko
4
Arianne Beemd

Nakoersen kanshebber(s)
5
Attica River
3
Alert Oldeson
8 Anky Kievitshof

Nakoersen outsider(s)
2
Angel Eyes
7 Anne Hill




KOERS 9 –  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet
5
Amazing Polly

Nakoersen kanshebber(s)
7
Amazing Boy
2
Anni Friesinger

Nakoersen outsider(s)
9
Youtful Hanover
8
Warango Meadow


Succes ! 

 



 


waardeert u ook wat nakoersen dagelijks doet? en nog geen donateur?
laat dat dan blijken door ons te steunen en klik hierboven op de banner, alvast bedankt!