Sluit deze nakoersenpagina af en ga terug naar Homepage




VOOR-EN NABESCHOUWING 

OP DE KOERSEN VAN VICTORIA PARK WOLVEGA ZATERDAG 28 MEI
video's (indien beschikbaar) Karel Bonekamp

<van elke winnaar kunnen wij voor u een collage maken, klik hier om een voorbeeld te bekijken>


waardeert u ook wat nakoersen dagelijks doet? en nog geen donateur?
laat dat dan blijken door ons te steunen en klik hierboven op de banner, alvast bedankt!

29-05-2011 11:57 updated


Resultaten van de koersen te VICTORIA PARK WOLVEGA ZATERDAG 28 MEI,


'DOUBLE VOOR TRAINER GERRIT DE JONG'

Belinda wint in handen van Gerrit de Jong voor de derde maal binnen 8 dagen!
Rusicath Royal verslaat in handen van Robin Bakker Quatuor du Bouffey namens stal de Jong              

Bas J(Frans v/der Blonk) boekt van start tot finish eerste zege voor eigenaar Jetten                      

Berry's Boy(Jan van Dooyeweerd) heeft eindelijk de smaak te pakken en wint voor de tweede maal op rij

Ysee Himya(Rick Ebbinge) kan zich een zeer rustige start permiteren en rolt middels snelle laatste rechte lijn alsnog veld op

Andriy Fortuna(Roland Hülskath) onbedreigt van start tot finish voorop

Sterk optreden van Abrazzo d'Amour(Ruud Pools) die in snelle tijd zegevieren voor trainer Maring          

Salto du Douet(Kristof Depudt) oppermachtig in tweede franse koers                                                                                                

Eerste koers, 2100 m:

 

 

 

 

1e

7

 

Belinda                  

G. de Jong                                                      

1.19,4

 

2e

4

 

One in a million         

 

 

 

 

3e

2

 

Yewel Kingsdeep           

 

 

 

4e

9

 

Weerlicht B              

 

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

 

Winnend 11,60  Pl. 1,70  2,00  1,20

Kpl 105,60

Trio 956,30

Kwartet niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

 

Tweede koers, 2100 m:

 

 

 

 

1e

5

 

Bas J                    

F.W. van der Blonk                                               

1.19,1

 

2e

4

 

Badiah                   

 

 

 

 

3e

8

 

Blondie Beemd            

 

 

 

 

4e

9

 

Trencho Byd              

 

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

 

Winnend 2,20  Pl. 2,20  1,80  1,70

Kpl 6,70

Trio 37,60

Kwartet niet mogelijk

Dubbel w. 50,00

 

 

 

 

 

 

 

 

Derde koers, 2100 m:

 

 

 

 

1e

5

 

Berry's Boy              

J.F. van Dooyeweerd                                             

1.17,2

 

2e

7

 

Zu Mac Lad               

 

 

 

 

3e

8

 

Abeecee Quick            

 

 

 

 

4e

6

 

Adelaar                  

 

 

 

 

Niet gestart: 1 Be Cor Jen Renka                  

 

 

 

Winnend 4,00  Pl. 2,00  1,80  1,90

Kpl 22,70

Trio 235,60

Kwartet niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

 

Vierde koers, 2100 m:

 

 

 

 

1e

2

 

Ysee Himya               

H. Ebbinge                                                       

1.16,8

 

2e

6

 

Arouse Boko              

 

 

 

 

3e

8

 

Yum Yum Butcher          

 

 

 

4e

7

 

Yann Frisia              

 

 

 

 

Niet gestart: 1 Zamorano                          

 

 

 

Winnend 2,30  Pl. 1,30  1,90  2,00

Kpl 16,40

Trio 54,90

Kwartet niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

 

Vijfde koers, 2100 m:

 

 

 

 

1e

8

 

Andriy Fortuna           

R. Hulskath                                                     

1.17,3

 

2e

6

 

Anotherqueenpine         

 

 

 

3e

7

 

Arlanza                   

 

 

 

 

4e

4

 

Zefa                     

 

 

 

 

Niet gestart: 2 Ariana Eden                 3 Auke d'Almere                  

 

 

Winnend 3,10  Pl. 1,20  1,40  1,30

Kpl 7,80

Trio 28,60

Kwartet niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

 

Zesde koers, 2600 m:

 

 

 

 

1e

2

 

Rusicath Royal           

R. Bakker                                                       

1.17,9

 

2e

8

 

Quatuor du Bouffey       

 

 

 

 

3e

6

 

Reve Censerie            

 

 

 

 

4e

7

 

Reve Pierji              

 

 

 

 

Niet gestart: 5 Symphonie d'Aure                   

 

 

 

Winnend 12,80  Pl. 2,10  1,30  1,70

Kpl 28,60

Trio 124,70

Kwartet niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

 

Zevende koers, 2100 m:

 

 

 

 

1e

4

 

Abrazzo d'Amour          

R.L. Pools                                                      

1.16,3

 

2e

7

 

Zebulon                   

 

 

 

 

3e

5

 

Anni Friesinger          

 

 

 

 

4e

6

 

Youthful Hanover         

 

 

 

 

Niet gestart:          

 

 

 

 

Winnend 5,30  Pl. 1,80  2,60  2,80

Kpl 73,60

Trio 205,40

Kwartet niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

 

Achtste koers, 2600 m:

 

 

 

 

1e

6

 

Salto du Douet           

K. Depuydt                                                      

1.18,0

 

2e

7

 

Socrate Garrettois       

 

 

 

 

3e

10

 

Rat Pack                 

 

 

 

 

4e

8

 

Tadrophenio le Fol       

 

 

 

 

Niet gestart: 3 Sarah du Granit                    

 

 

 

Winnend 1,40  Pl. 1,50  2,20  2,50

Kpl 4,90

Trio 71,80

Kwartet niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

 

Totalisatoromzet: 25440

 

 

 

 

 

 


Programma en tips voor Wolvega 28 mei aanvang 18.00  !


           


Mooie Frans – Nederlandse meeting as zaterdag op Victoria Park
Bronzen Stakes: Alonso Meadow gaat strijd aan met o.a. Anni Friesinger en Abrazzo d’Amour.
Quatuor du Bouffey blikvanger in Silver Challenge

 

programma Wolvega

 
-door Kees Voshol

KOERS 1 –  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet-
1 Amazing Boy                             

Nakoersen kanshebber(s)
3 Alibabba J
2 Yewel Kingsdeep         
8 Zarda de Linde           

Nakoersen outsider(s)
4 One in a million         
6 Andersik Well             




KOERS 2 –  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet
1 Bruce Starlake 
          

Nakoersen kanshebber(s)
6 Barber Ann               
4 Badiah                   
5 Bas J

Nakoersen outsider(s)
8 Blondie Beemd            
9 Trencho Byd              




KOERS 3 –  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet
5 Berry's Boy              

Nakoersen kanshebber(s)
7 Zu Mac Lad               
1 Be Cor Jen Renka       
3 Savannah's Boy           

Nakoersen outsider(s)
6 Adelaar
8 Abeecee Quick            



KOERS 4 –  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet
2 Ysee Himya                

Nakoersen kanshebber(s)
1 Zamorano                 
9 Montebella Rapida      

Nakoersen outsider(s)
7 Yann Frisia              
3 Zibusybh Topfok         
6 Arouse Boko              





KOERS 5 –  2100 meter met autostart

Nakoersen favoriet
8 Andriy Fortuna           
 
Nakoersen kanshebber(s)
5 Arran Stardust           
6 Anotherqueenpine       

Nakoersen outsider(s)
7 Arlanza                  

1 Down Diamond           



KOERS 6 –  2600-2620 meter bandenstart
Prix Richard Westerink (Trotteur Francais Silver Prijzendraverij voor Franse paarden van vier jaar en ouder)

Nakoersen favoriet
5 Symphonie d'Aure       
8 Quatuor du Bouffey    

Nakoersen kanshebber(s)
9 Onyx de Tyrole           
7 Reve Pierji              

Nakoersen outsider(s)
4 Roi du Trot              
1 Rouge Et Noir             




KOERS 7 –  2100 meter met autostart   
Victoria Park Bronzen Stakes                               

Nakoersen favoriet
1 Alonso Meadow            
4 Abrazzo d'Amour          

Nakoersen kanshebber(s)
5 Anni Friesinger          
3 Zam Avon                   

Nakoersen outsider(s)
7 Zebulon                  
9 Alexander Arlo           



KOERS 8 – 2600 meter met autostart 

Prix Haras de Corneville (Trotteur Francai Bronze - Draverij van meet voor Franse paarden van vier jaar en oude)r                                        

Nakoersen favoriet
4 Scarface Ringeat         

Nakoersen kanshebber(s)
8 Tadrophenio le Fol     
6 Salto du Douet           
7 Socrate Garrettois       

Nakoersen outsider(s)
2 Tamara Cal             
  


Succes ! 



 


waardeert u ook wat nakoersen dagelijks doet? en nog geen donateur?
laat dat dan blijken door ons te steunen en klik hierboven op de banner, alvast bedankt!